VIDEO: „Babiš – Oběť světového spiknutí“

„Jedním z důvodů, proč jsme se pustili do Andreje Babiše celkem zostra a proč požadujeme jeho rezignaci, je jeho neochota a neschopnost čelit kritice. Místo aby svým kritikům, kteří ukazují na množství jeho kauz a problémů, zalepil ústa věcnou argumentací, pádnými důvody a konkrétními fakty, tak neustále zatlouká, zatlouká, zatlouká, vykrúcá, vykrúcá, vykrúcá. A někdy by se snad dalo i říct: lže.

Tuhle je to KAMPAŇ (pojem díky němu již legendární), tuhle pro změnu ÚČELOVKA, tuhle dokonce MAFIE. Babiš osočil již tolik lidí, že se proti němu spikli a chtějí ho zničit, že to vypadá na takřka celosvětové spiknutí – a to nejen přes hranice prostoru, ale i času. A důkazy? Žádné. On sám je každopádně jeho svatost sama. Důkazy? Žádné. Tohle vypadá buď jako paranoia, nebo jako křečovitá snaha nějak odvrátit ty řeky, co mu tečou do bot.

100 dní jsme se snažili s ním vést dialog a dostat z něj veřejnou odpověď na naši veřejnou výzvu a kritiku a výsledek byl nula. Člověk by rád věřil tomu, že všechny ty kauzy jsou nešťastná náhoda a že trestní stíhání kvůli Čapáku je účelovka – kdyby se ovšem pan Babiš alespoň obtěžoval uvést pro to nějaký argument, kdyby vysvětlil nám občanům, proč je nevinný a proč jsou důvody, kvůli kterým je stíhán, vlastně mylné. Ale on nic. Nebude nic vysvětlovat. K čemu to, když stačí jedno kouzelné slovíčko „kampaň“ a voliči Vám vše odpustí? :)

Takže zbývají dvě otázky:

1) Náš pan premiér v demisi nechce vést debatu?
2) Je vůbec ještě o čem (po shlédnutí videa) debatovat?“

Šestiminutovka „Babiš – Oběť světového spiknutí“ v náhledovém okně nebo ZDE.

Milion chvilek pro demokracii https://milionchvilek.cz/

Související v ON:

26.4.2018 Mocenské schéma trestního stíhání premiéra Babiše. Shrnutí „Milion chvilek“ v dubnu 2018. VIDEO: rozhovor na DVTV

6.4.2018 VIDEO: „Makat a neblábolit“. Co to znamená v praxi?

 

Babišovo ANO chronologicky v ON pod štítkem Hnutí ANO.

Související příspěvky