VIDEO: „Makat a neblábolit“. Co to znamená v praxi?

„Andrej Babiš vyhrál volby i díky krásnému heslu „MAKAT A NEBLÁBOLIT“.
Co to ale znamená v praxi?

Půl roku po volbách už jsou na světě první vlaštovky signalizující, co nás asi v příštích letech čeká. Vláda bez důvěry stihla udělat rozsáhlé čistky ve státní správě a obejít tak služební zákon, který měl právě tomuto zabránit. Trestně stíhaný premiér zakleknul na vedoucí složky policie a snaží se dostat pod svou kontrolu útvar dohlížející nad policejními sbory. Hrozí, že se pokusí ovlivňovat své trestní stíhání. Neúspěšný zpěvák vyhazuje ředitele nemocnic a ministryně obrany chválí legionáře za boj proti Hitlerovi v roce 1918, kdy byl Hitler bezvýznamným desátníkem kdesi daleko na západní frontě. A ještě jednou – to vše, bez důvěry!

Marketingová vláda „odborníků v demisi“ prostě nekecá a maká. Nač také zbytečně diskutovat, když lze všecko prostě nějak zařídit, že?“

 

https://milionchvilek.cz/images/za5dvanact.png

 

Jsme ve třetině kampaně a je nás 233 000! Naše úsilí o milion podpisů nebalíme, ba naopak. Začíná druhá vlna kampaně!

1) DEMONSTRACE. Protože je situace v naší zemi nadále špatná a stále je premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB, vydali jsme prohlášení ZA 5 DVANÁCT, v němž vyzýváme občanskou společnost ke sjednocení a k obraně základních demokratických principů. Zároveň jsme se rozhodli přidat se k demonstracím svolaným po celé České republice na pondělí 9. dubna (více než 30 míst)! Prosíme Vás – neseďte doma, ale přijďte dát svůj názor slušně najevo do ulic – každý tam, kde žije. Prosíme Vás, přepošlete tyto informace svým přátelům a známým, ať jsme slyšet i v zahraničí! Máme právo na slušného premiéra a slušnou vládu. Přehled všech aktuálně plánovaných událostí najdete ZDE.

2) PETIČNÍ ARCHY jsou ke stažení ZDE! Stačí stáhnout, vytisknout, vyplnit, odeslat. Nyní můžeme oslovit mnohem více lidí – i ty, kteří nepoužívají internet! Každý z Vás má od nás malý domácí úkol. Zamyslete se prosím, kteří lidé ve Vašem okolí dosud petici nepodepsali – příbuzní, přátelé, kolegové. Vytiskněte si jeden arch a zkuste ho naplnit podpisy. Zamyslete se, na které veřejné místo ve vašem městě byste mohli archy umístit (hospody, kavárny, obchody, divadla…). Tohle bude naše největší síla. Díky Vám můžeme dát každému občanu ČR možnost vyjádřit vlastní názor! Nezapomeňte si k archům vytisknout také INSTRUKCI ;-)

3) VIDEO. Zveřejnili jsme první video z naší dílny! Věnovali jsme ho Babišově snaze ovládnout státní správu a také jeho marketingovým trikům. Co na něj říkáte? K vidění ZDE! Šiřte ho prosím dál k těm, kterým chybí informace o Babišových nebezpečných krocích.

Děkujeme Vám za obrovskou podporu osobní, morální, finanční, dobrovolnickou! Díky, že jste v tom s námi a že se společně můžeme snažit o pozitivní změny v naší zemi. Nevzdáme se! Když si milion lidí najde chvilku a udělá něco malého pro demokracii, tak to bude poznat!

Jménem celého týmu Vás srdečně zdraví
Mikuláš Minář,
Mluvčí kampaně Milion chvilek pro demokracii

P. S. Objednali jsme 10 000 placek! Jedna nás vyjde jen na pět korun! Byli bychom rádi, kdyby se časem dostala placka ke každému signatáři petice, takže v tom ještě máme rezervu. Tak se těšte ;-) A přijďte na demonstraci!

https://milionchvilek.cz/

 

Související příspěvky