Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Data a výročí 30 PRO paní senátorku Chmelovou! 2. kolo senátních voleb 30. 9. – 1. 10. 2022 na Praze 10, v Dubči a Štěrboholech

PRO paní senátorku Chmelovou! 2. kolo senátních voleb 30. 9. – 1. 10. 2022 na Praze 10, v Dubči a Štěrboholech

Milí sousedé, vážení Pražané,
už dnes a zítra se koná druhé kolo senátních voleb. Rád bych vás požádal – zvažte prosím podporu Renaty Chmelové. Je to senátorka, která dýchá pro Prahu 10, zastupuje ji s velkou energií a odvahou a v Senátu prosazuje důležité zákony pro Pražany – například možnost konečně odtahovat vraky z ulic.

V druhém kole senátních voleb je výjimečně nízká účast. Rozhodující je proto doslova každý hlas. Proto prosím, dejte vědět také svým příbuzným, sousedům a přátelům, všem, kteří volí ve volebním obvodu Praha 22 – Praze 10, Dubči a Štěrboholech.

 

Jsem přesvědčený, že hlas pro Renatu Chmelovou je hlasem pro otevřenou občanskou společnost i zdravou Prahu 10. V Senátu už toho Renata Chmelová odpracovala pro Pražany opravdu hodně:

  • Zasadila se o novelu zákona, která umožnila rychlejší odtahování autovraků.
  • Pomohla potřebným samoživitelkám, seniorům a dalším lidem v hmotné nouzi, když iniciovala podání úspěšné žaloby na neústavnost tzv. bezdoplatkových zón.
  • Dlouhodobě se veřejně staví proti rozpínavosti Ruska a Číny.
  • Je jednou z nejaktivnějších senátorek v boji proti korupci – také dle platformy Rekonstrukce státu.

Jasnou vizi má do Senátu i dál. Přečtěte si kompletní program Renaty Chmelové:

ZDRAVÁ ZEMĚ, SPOLEHLIVÝ STÁT, SPOLEČNÁ BUDOUCNOST

 

 

Důležité praktické informace k volbám

Hlasovací lístky ve 2. kole již nechodí poštou, ale budou připraveny ve volebních místnostech. Pokud je to třeba, můžete nechat doručit volební urnu domů. Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních, důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, avšak pouze v územním obvodu stálého volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena. V takovém případě okrsková volební komise vyšle k voliči 2 své členy s přenosnou volební schránkou, úřední obálkou a náhradními hlasovacími lístky.

Kontakt:

Navigace do volebních místností podle místa bydliště.

 

 

Lidé jako Renata Chmelová jsou v Senátu nesmírně potřeba.

Přijďte prosím ke druhému kolu senátních voleb a podpořte svým hlasem senátorku, která už dokázala, že jí na Praze skutečně záleží.

 

https://renatachmelova.cz/

 

Otevřené noviny se připojují k této výzvě Jana Čižinského, Praha SOBĚ.

 

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

rozpočet

Schodek 300 miliard si náš stát nemůže dlouhodobě dovolit a my to vršíme už několik let za sebou

Odpovědný rozpočet – tvrdí vláda. Sliby chyby – kritizuje opozice. Jak je to ve skutečnosti? Co si představit pod schodkem 295 miliard korun? Nemá se víc šetřit? Anebo naopak rozdávat? ...