Pozvání na Veletrh kroužků do Klánovic – už popáté!

První týden po prázdninách se bude v Klánovicích opět konat Veletrh kroužků. Jedná se o prezentační odpoledne volnočasových aktivit pro děti a dospělé, které pořádá nezisková organizace Klánovice SPOLU o.p.s. ve spolupráci se základní a mateřskou školou, pod záštitou MČ Praha-Klánovice.

Vedle již tradičních kroužků pro děti a mládež, jako je např. výuka cizích jazyků a různé sportovní aktivity, bude na veletrhu k vidění i nabídka aktivit pro dospělé, rehabilitace, masáže či logopedie. Vítaným zpestřením odpoledne budou živá vystoupení s ukázkami jednotlivých zájmových činností a bohatý doprovodný program.

V minulých letech se Veletrhů účastnilo přes 50 organizací s nabídkou více než 100 aktivit a počty vystavovatelů i návštěvníků stále rostou. I letos počítáme s podobnou účastí a věříme, že se jubilejní ročník vydaří.

Celá akce má dobročinný charakter a výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly a prodeje občerstvení bude věnován základní škole, mateřské školce a na obnovu Klánovických hodin.

Srdečně vás zve
Robert Zoulík, Klánovice

kroužky plakát defin

Související příspěvky