Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Aktuality 30 Pozor na trati z Horních Počernic v pondělí 14. listopadu 2022. Vlaky do Prahy budou obnoveny v 16 hodin
PID
https://pid.cz/

Pozor na trati z Horních Počernic v pondělí 14. listopadu 2022. Vlaky do Prahy budou obnoveny v 16 hodin

AKTUALIZACE:

Provoz byl obnoven už před polednem v pondělí 14. 11. 2022.

Původní:

Ve stanici Praha – Horní Počernice v pondělí po půlnoci vykolejil vagon nákladního vlaku. Nikdo není zraněný. Na twitteru o tom informovala Správa železnic. Podle webu Českých drah je zastaven provoz směrem na pražské hlavní i Masarykovo nádraží. Obnovení dopravy dráhy předpokládají kolem 16.00. Cestující mohou využít pražskou hromadnou dopravu, kolem 06.00 také začaly jezdit náhradní autobusy z Horních Počernic ke stanici metra Černý Most.

Celá info na iRozhlas, 14. 11. 2022 ZDE.


Info ROPIDu:

Celá info ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ústava je psaná pro slušné lidi, kteří mají svědomí a chápou ducha zákona. Rozhovor s Pavlem Fischerem, kandidátem na prezidenta ČR

První ze série rozhovorů Petra Kopáčka:   Program Pavla Fischera a více informací: https://www.pavelfischer.cz/   Sledujte Prezidentské volby 2023 v Otevřených novinách!