Parním expresem na Velikonoční jarmark na Křivoklátě 15. a 16.4.2017

Milovníci železniční nostalgie mohou o Velikonocích opět vyrazit parním expresem na hrad Křivoklát. V rámci akce „Královské Velikonoce na Křivoklátě“ budou vypraveny dva expresy, a to v sobotu 15. a v neděli 16. dubna. Cestující s platnými zpátečními a rodinnými jízdenkami na tyto vlaky získají dvacetiprocentní slevu ze vstupného na prohlídkový okruh hradem. Jízdenky na parní vlak je možné koupit v předprodeji ve stanicích Praha Masarykovo nádraží a Praha-Braník. K  jízdence zakoupené v předprodeji dostanou cestující místenku zdarma.

Parní vlak bude odjíždět ze stanice Praha-Smíchov v sobotu a neděli vždy v 9:40 a příjezd na Křivoklát je naplánován na 11:14. Cílovou stanicí vlaku bude ale až Lužná u Rakovníka. Cestující, kteří nenavštíví hrad Křivoklát si můžou v Lužné u Rakovníka prohlédnout expozici železničního muzea. Příjezd do Lužné bude ve 12:05 a odjezd ve 14:53. Zpět z Křivoklátu do Prahy odjede vlak v 15:52 a na pražský Smíchov se vrátí v 17:15.

Jízdní řád a informace o jízdném ZDE.

Na nádvoří hradu Křivoklát bude pro návštěvníky připraven Velikonoční jarmark a bohatý kulturní program. Další informace o akci jsou na stránkách www.krivoklat.cz

Zdroj: ROPID
náhledový obrázek: ilustrační z pixabay

Související příspěvky