Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Cyklostezka? Nikoliv! Parkoviště!

Domníval jsem se, že pás asfaltu, oddělený dvojitou čárou na straně k lesu v ulici Čentické, je cyklostezka. Ve středu 11. března kolem poledne jsem zjistil, že se mýlím. Jedná se o parkoviště, konkrétně parkoviště pro blondýnky. Zatím není označeno příslušnou značkou, ale tu jistě někdo vymyslí a instaluje. A že se používá, to je vidět na přiložené fotografii, kde je vidět parkující vůz AUDI. Asi je i už dobře zavedeno, neboť okolo projel vůz městské policie, aniž by se jeho posádka nad něčím pozastavila. Pokud se snad mýlím, dám se rád přesvědčit o opaku. A pokud snad jsem se někoho dotkl, předem se omlouvám. Mám totiž alergii. Alergii na bezohlednost.
Dr. Jiří Sikač
j.sikac@post.cz

Redakce ON do přijatého textu nijak nezasahuje a uvádí jej v rubrice NÁZOR.
Články v této rubrice vyjadřují názor autora, nikoli nutně názor redakce.


 

 

 

Související příspěvky

4 komentáře

 • A.Fischerova

  No tak, to šedé (stříbrné ?) auto vpředu je také za dvojitou bílou čárou. Nikomu to nevadí, nikdo o tom nepíše články a nepořádá soutěže … nějaký hon speciálně na majitele/ky AUDI ? Pro doplnění – nejsem majitelkou té bílé „audinky“, ani nelobuji za rozšíření „čtenářské soutěže“ na to šedé auto vpředu. Tentokrát prostě policie nekonla všeobecně.

  • Michael Hartman

   Já myslím, že dost vadí auta obě. U tohoho šedého/stříbrného bohužel není čitelná značka, nicméně do soutěže bude jeho majitel samozřejmě také plně kvalifikován, navíc příadný čtenář, který jej vypátrá i za ztížených podmínek může obdržet zvláštní bonus (ovšem pouze v případě, kdy se majitel šedého autíčka se otevřeně ke kvalifikaci do soutěže přizná – jinak bez čitelné SPZ hrozí „justiční omyl“, či „nezasloužené vítězství“ v celé soutěži, což jistě není možné na stránkách ON podporovat :).

 • Michael Hartman

  Vyhlašuji „čtenářskou soutež“ ON „kdo objeví majitele bílého Audi 2AA 7084“ (viz foto)? Jistě je to někdo z našich vážených spoluobčanů. Čeká zařazení do soutěže o cenu za „mimořádný výkon na poli občanské ohleduplnosti“ v rámci území Prahy 21.
  Zapojí se někdo? Budeme úspěšní?

 • Miroslav Těšínský

  To je tak,lidé dražších vozů můžou parkovat kdekoli.Kdyby tam stála škodovka,tak má „botičku“ nebo by byla odtažená na záchytné parkoviště.Bohužel i policie sortuje lidi mezi majetné a méně majetné.
  Radši se těmhle autům vyhýbají resp.je jako nevidí !!!
  Protože hned nevědí komu patří a kdo má jak dlouhé drápky,aby náhodou nepřišli o místo.
  A když zjistí majitele „podle SPZ“,tak radši odjedou!
  Nic proti nikomu,ale proto to tu tak vypadá.
  S pozdravem p.Těšínský