Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Doprava 30 Železniční most je stále v nejistotě. Správa železnic a ministr Kupka (ODS) nereagují. Pomozte Nebourat.cz!
Železniční most
Železniční most na Výtoni, zdroj: Nebourat.cz

Železniční most je stále v nejistotě. Správa železnic a ministr Kupka (ODS) nereagují. Pomozte Nebourat.cz!

Ještě jednou vám děkujeme za podporu Petice za zachování a opravu kulturní památky železničního mostu pod Vyšehradem, za zájem o záchranu ikonické kulturní a technické památky – našeho mostu na Výtoni. Velmi si toho vážíme! Petice má k dnešnímu dni přes 15 000 podpisů a jedeme dál!

Podporuje nás stále více osobností z uměleckého, akademického i podnikatelského prostředí. Například Anna Geislerová, Bára Hrzánová, Arnošt Goldflam, Matěj Ruppert, významní architekti prof. Mirko Baum, prof. Eva Jiřičná, prof. Mikuláš Hulec nebo architekt Pražského hradu prof. Miroslav Masák. Podporují nás i podnikatelé a umělci z náplavky, loď Avoid Floating Gallery, loď Tajemství bratří Formanů, farmářské trhy, olympionik Vavřinec Hradilek.

Bojujeme dál a Vás prosíme o pomoc.
Nyní je zapotřebí dostat informaci, že hrozí zbourání kulturní památky, která se dá zachránit, k široké veřejnosti a získat maximální počet podpisů na naši petici.
Co pro to můžete udělat?

Nejdůležitější – pošlete odkaz na naši petici svým známým, publikujte je u sebe na sociálních sítích, v různých fb sousedských skupinách. Požádejte známé o podpis petice. Zkuste zařídit aspoň 3 podpisy.

Odkaz na petici: https://www.petice.com/petice_za_zachovani_a_opravu_kulturni_pamatky_elezniniho_mostu_pod_vyehradem

Zdroj: Nebourat.cz

 

 

Předchozí k tématu v ON:

Železniční most dostal naději: Praha chce jeho rekonstrukci

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Co je demokracie? Proces, dennodenní dřina a žádná jistota. Kdo jsou demokrati? Chybující a pochybující lidé. Važme si toho

Demokracie není jistota, stav, kterého bylo jednou provždy dosaženo. Je mnohem víc procesem, snahou přesvědčit o jejím smyslu co nejvíc lidí. Zároveň demokracie není rájem, spíš jeho opakem, dennodenní dřinou, ...