Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Za právo veřejnosti ve stavebním zákoně: pondělí 6. března 2023 v 17:00 před Ministerstvem pro místní rozvoj, Staroměstské náměstí č. 6

Za právo veřejnosti ve stavebním zákoně: pondělí 6. března 2023 v 17:00 před Ministerstvem pro místní rozvoj, Staroměstské náměstí č. 6


Přijměte pozvání na happening, který se bude konat v pondělí 6. března od 17:00 na Staroměstském náměstí, před Ministerstvem pro místní rozvoj.

Pořádá Arnika.org s Greenpeace a Zeleným kruhem.
Už 7. března  budou poslanci ve druhém čtení projednávat novelu stavebního práva, je proto důležité, ukázat, že nám na tom záleží!
Potřebujeme, aby přišlo co nejvíc lidí, na happeningu každý člověk dostane helmu a ceduli s názvem spolku a bude reprezentovat jeden ze 140 připojených spolků.
Více informací na našem webu: https://arnika.org/novinky/happening-vy-tu-stavite-my-tu-zijeme a na facebooku https://www.facebook.com/events/725285019100559 (pomůžete nám i sdílením facebookové události). Pokud se chystáte přijít, připojte se prosím k formuláři ať víme s kolika lidmi počítat: https://rb.gy/gr1a4u
Spoustu z vás není z Prahy, pokud to máte daleko, budeme rádi, když napišete znovu poslancům a rozšíříte výzvu mezi další lidi. Poslanci právě předkládají pozměňovací návrhy a chceme jim dát najevo, že jsou některé nepřijatelné. https://klimavlegislative.cz/zadost/ Je důležité se stále ozývat, máme informace z PSP, že to má smysl.
Aktuální situaci jsme shrnuli zde
https://arnika.org/o-nas/tiskove-zpravy/poslanecky-navrh-dava-verejnosti-jen-omezene-moznosti-chranit-zivotni-prostredi

Pro nás pozitivní návrh, vracející stav do doby před rokem 2017 chtěla předkládat Klára Kocmanová z Pirátů, která teď váhá, můžete jí napsat a podpořit jí v rozhodování!

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se v pondělí!
Mgr. Valentýna Heřmánková│ Arnika │ Arnika – Centrum pro podporu občanů
Seifertova 327/85, 130 00 Prague 3 │ The Czech Republic
tel.: +420 774 406 825│ valentyna.hermankova@arnika.org
Chranime nase zivotni prostredi │ www.arnika.org
We protect our environment │ www.arnika.org/en

 

Doplňující info:
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), Staroměstské nám. 6, 110 15  Josefov

 

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Velikonoce 2023 v naší farnosti u kostela Povýšení sv. Kříže v Kolodějích

  Sledujte aktuality na https://kolodeje.farnost.cz/   Informace, články a pozvánky k tématu najdete v Otevřených novinách od roku 2015 pod štítkem Velikonoce.