Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Dobré zprávy 30 Vysvětlení, návody a doporučení pro firmy o pravidlech udržitelnosti: příručka v češtině ke stažení

Vysvětlení, návody a doporučení pro firmy o pravidlech udržitelnosti: příručka v češtině ke stažení

Jedinečný návod, který firmy provede pravidly evropského ESG reportingu o udržitelnosti, vznikl i díky práci expertů z Frank Bold.

Zatímco malé a střední firmy začínají pomalu řešit výpočet uhlíkové stopy a mají ještě čas se připravit, větší společnosti nebo ty v dodavatelských řetězcích už povinnosti týkající se nové ESG legislativy začínají dohánět.

Anglické ESG Reporting Guidelines představila Burza cenných papírů Praha a Evropská banka pro obnovu a rozvoj začátkem března, nyní Vám je ve spolupráci se společností Deloitte přinášíme i v češtině.

 

ESG-Guidelines-CZ_prirucka pro vykazovani udrzitelnosti_2023

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Praha připravuje Koncepci pražských trhů. První fáze se zaměří na lokality v historickém centru metropole

Hlavní město se již brzy bude moci opírat o Koncepci pražských trhů, její první fázi zpracuje městská společnost Prague City Tourism. Materiál přinese systémové řešení potřeb města v této oblasti, ...