Jednou větou z Dolních Počernic v úterý 13.2.2018: zastávka busů 163 a 224, prodloužení stavby kanalizace a další

  • ZPROVOZNĚNÍ AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY „SVATOŇOVICKÁ“

Nová autobusová zastávka „Svatoňovická“ na ul. Národních hrdinů bude pro linky 163 a 224 zprovozněna v neděli 4.3.2018.

  • PRODLOUŽENÍ VÝSTAVBY KANALIZAČNÍHO SBĚRAČE

Na základě aktuálního sdělení společnosti Skanska a.s. informujeme zejména občany lokality Vinice, že z důvodu výrazně zhoršených hydrogeologických podmínek při ražbě úseku mezi šachtami Š14 – Š15 bohužel dochází k prodloužení výstavby kanalizačního sběrače H z původního termínu 20.2.2018 na nový termín 30.4.2018. K tomuto datu mají být dokončeny veškeré práce včetně opravy povrchů vozovky ul. Nad Rybníkem.

Současné zábory na komunikaci budou postupně s dokončováním šachet zmenšovány na nutné minimum a ohrady postupně nahradí průhledné oplocenky pro zlepšení dopravy.

  • OMEZENÍ PROVOZU INFORMAČNÍHO CENTRA

V pracovním týdnu od 12. – 16.2. bude omezen provoz informačního centra. Otevřeno bude ve dnech: pondělí a středa od 9 – 12.00, 13 – 17.00, pátek od 9 – 12.00 hodin. V ostatních dnech vyřídíte zejména ověřování listin a podpisů na úřadě MČ nebo na poště.

  • ZTRÁTY A NÁLEZY

V centru obce byl nalezen fotoaparát, který je nyní uložen na podatelně úřadu MČ. Přihlásí-li se úřadu jeho vlastník, bude vyzván k prokázání totožnosti a identifikaci ztracené věci tak, aby prokázal, že mu věc náleží.

  • OSTATNÍ

Aktuální dokumenty na úřední desce najdete zde.
O čem jednala Rada městské části najdete v zápisech zde.
Zápis z 21. zasedání Zastupitelstva městské části zde

Zdroj: MČ Praha-Dolní Počernice

Související příspěvky