Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Aktuality 30 Udělejte první krok, Praha vám pomůže. Nový portál pomoci v krizi
portál pomoci
https://pomocprazanum.praha.eu/cz/uvod

Udělejte první krok, Praha vám pomůže. Nový portál pomoci v krizi

Na novém portálu pomocprazanum.praha.eu, který spustil na konci září Magistrát hl. m. Prahy, se nejen Pražané dozví důležité informace, které mají za cíl jim pomoci v současné složité situaci.

Součástí se nyní stal také chatbot, který zájemcům pomůže přímo při řešení úspor energií.

Portál je praktickým doplňkem širokého balíčku pomoci Pražanům, který už dříve schválilo Zastupitelstvo hl. m. Prahy.

„Hlavní město chce zvýšit povědomí Pražanů o možnostech úspor energií během nadcházející zimní sezóny. Na stránkách pomocprazanum.praha.eu proto spouštíme aplikaci, která poradí, jak konkrétně ušetřit na energiích, nasměruje při problému s placením za spotřebu nebo poskytne informace o zastropování cen a úsporném tarifu. Mimo to chce magistrát sám jít příkladem a přistupuje k úsporným opatřením v oblasti vytápění nebo ohřevu vody ve svých budovách,“ říká primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib.

Celá Evropa bojuje s rostoucí cenou za plyn a elektřinu. A vzhledem k současné geopolitické situaci nelze ani očekávat, že by se v nadcházejících týdnech situace zásadně změnila.

Pro všechny, které zasáhlo zdražování, nevychází s penězi, bojí se energetické krize nebo potřebují pomoci překlenout náročné období, případně hledají tipy, jak ušetřit na energiích, spustilo hlavní město nové webové stránky pomocprazanum.praha.eu.

Celá TZ pražského primátora Zdeňka Hřiba ze 14. 10. 2022 na praha.eu ZDE.

 

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Babiš, mafiánských vazeb a vztahů

Babišovo „zaklekávání“ na živnostníky udělalo ze státu nepřítele. A není se čemu divit…

“Konec neskutečné buzerace státu po 7 letech. Dnes to skončilo. Vyhráli jsme. 7 let strachu, beznaděje, utracených peněz za advokáty. To je dýl, než trvala druhá světová válka. Zničené nervy, ...