Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Startuje web Evropského týdne udržitelného rozvoje

Milí přátelé z neziskovek, ze škol, osvícených firem a úřadů, milí dobrovolníci,

poprvé máme možnost zapojit se do Evropského týdne udržitelného rozvoje, který podporuje a zaštiťuje Úřad vlády ČR! Organizátoři již spustili webové stránky www.tydenudrzitelnosti.cz , které jsme slibovali v únorovém článku První týden udržitelného rozvoje v Čechách.

Na  stránkách www.tydenudrzitelnosti.cz lze registrovat aktivity plánované v týdnu 30. května – 5. června  a poté je vyhledávat podle jednotlivých témat nebo na interaktivní mapě. Jednotlivým organizátorům to umožní oslovit širší veřejnost a zájemce, kteří by se o jejich akcích běžně nedozvěděli.
Aby vznikla co nejpestřejší paleta aktivit, je registrace otevřena pro státní instituce, výzkumná centra, vzdělávací instituce, muzea, nadace, komunitní organizace, asociace, firmy, neziskové organizace, ale i individuální občany. Mohou zde propagovat například konference, výstavy, trhy, filmová promítání, komunitní aktivity, iniciativy udržitelných podniků, vzdělávací aktivity a další. Jedinými podmínkami účasti je, aby se projekt věnoval alespoň jednomu z pilířů udržitelného rozvoje – viz článek Udržitelný rozvoj – co to je? a nebyl čistě výdělečného charakteru.

ETUR-logo-CZ-tyrkys

náhledový obrázek: http://www.emorybusiness.com/2014/12/17/shared-values-a-look-at-alumni-in-the-business-of-sustainability/

Související příspěvky