Staňte se organizátory letošní Výstavy na stromech!

Výstava na stromech NaZemi je celorepublikový výstavový happening na podporu odpovědné spotřeby. Během říjnového Týdne důstojné práce je plakátová výstava vyvěšena na stromy v oblíbených parcích po celé republice.
www.vystavanastromech.cz

Milí podporovatelé odpovědné spotřeby,
v NaZemi jsme po Férových snídaních pro vás připravili novou příležitost: Výstavu na stromech. Chceme vám nabídnout zapojení!

Výstava na stromech www.vystavanastromech.cz je výstavový happening na podporu odpovědné spotřeby. Během říjnového Týdne důstojné práce je plakátová výstava vyvěšena na stromy v oblíbených parcích po celé republice. Pomocí výstavy můžete upozornit na ožehavá témata naší každodenní spotřeby, souvislosti mezi výrobou a našim nákupním chováním. Zaměření výstavy je každý rok jiné, pro letošní první ročník jsme zvolili téma kávy.

Dostaňte výstavu i do svého parku! Je to jednoduché, začněte 2 body:

V organizaci a zajištění místa vám pomůže náš nový manuál: vystava na stromech manual 2015 Provede vás postupem, jak výstavu dostat do oblíbeného parku, nabídne i tipy na doprovodný program.

Po potvrzení místa konání výstavy vás přidáme na mapu a v září pošleme výstavu i s infomateriály poštou.

Těšíme se na spolupráci!

Za koordinační tým NaZemi zdraví
Katka a Standa
koordinátoři Výstavy na stromech
NaZemi
tel: 774 737 176
vystavanastromech@nazemi.cz
www.nazemi.cz  | www.vystavanastromech.cz NaZemi na FB 

Nevládní nezisková organizace NaZemi prosazuje globální rozvojové vzdělávání, zasazuje se o zodpovědnost firem v oblasti jejich dodavatelského řetězce a propaguje fair trade jako účinnou podporu chudým pěstitelům a řemeslníkům ze zemí globálního Jihu.

důstojné prac podminky NaZemi

náhledový obrázek: www.facebook.com/nazemicz

Související příspěvky