Pozvání do tančírny v Hostivicích v neděli 19.2. a do tančírny v Říčanech ve čtvrtek 23.2.

Dobrý den všichni naši přátelé tance!

Chtěla bych všechny pozvat na další setkání, jestli se nepletu, tak tentokrát již 21.! Parket ( Říčany – KD Labuť) je k dispozici jako vždy v čase od 19 do 22:30 h., a to za týden ve čtvrtek 23.2.2017. Zvu tentokrát trochu dříve, protože posílám níže něco aktuálního navíc…
Kromě toho vám totiž posílám nabídku spřátelené tančírny, kde zní hezká muzika a tančí se (spíše trénuje) na parketu víceúčelového sálu, tělocvičny. Nejedná se tedy tolik o tančírnu společenskou, jako spíš pravidelnou akci sportovně taneční (sportovní oblečení, občerstvení vlastní). Ale přesto si dovoluji připojit pozvánku níže.

Milí taneční kamarádi,
co nejsrdečněji bych vás chtěl pozvat na únorovou tančírnu. Tančit budeme v neděli 19. 2. 2017 od 19 hodin v hostivické sokolovně (Tyršova 201, Hostivice). Předpokládané vstupné je 100 korun za pár, respektive jeho výše bude záviset na tom, kolik nás přijde.

Všechny vás opět velmi rád uvidím, a taky budu rád, když budete informovat o této akci další kamarády a známé, o kterých víte, že by si chtěli zatancovat.

Pokud byste měl někdo zájem zopakovat si kroky pod dohledem tanečních mistrů, tak každý čtvrtek od 20 do 21:30 tančíme v tanečním sále základní školy Hostivice. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na viděnou v neděli.
S pozdravem
Petr Frydrych

Takže na všechny se těšíme, minimálně v Říčanech… Úžasný
Za pořadatele KD Labuť a město Říčany zdraví

Veronika ☼ Ivo
(tel. 603 517 530)

 

Související příspěvky