Primátorka Krnáčová nesouhlasí s tím, aby v dozorčích radách seděli politici

Do diskuse o tom, zda je přijatelné, aby se rychlokvašený politik pan Růžička, starosta Újezda za hnutí ANO, bez jakékoli kvalifikace kromě politické ambice a loajality, půl roku po volbách usadil v dozorčí radě pražské firmy Kolektory, kterou rozproudil článek „Újezd nad Lesy ovládly Kolektory Praha. A baviči.“, se obrazně zapojila též  primátorka Krnáčová.

„Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) nesouhlasí s tím, aby v dozorčích radách a představenstvech městských firem seděli politici. Chce uvnitř pražské koalice otevřít debatu, aby se změnila dosavadní praxe a ve firmách místo politiků seděli odborníci…“Nesouhlasila jsem, aby naši političtí zástupci byli v pražských firmách,“ řekla Krnáčová. Podle primátorky v pražských firmách nesedí experti, jak se slibovalo před volbami. „…

celý článek v HN ZDE; zprávu ČTK ze 13.9.2015 přejaly též Lidovky.cz, Aktuálně.cz a EuroZprávy.cz

Růžička ( ANO), Krnáčová (ANO), Slezák ( ČSSD), Zátková (ANO) v Újezdě nad Lesy, 14.8.2015
Růžička ( ANO), Krnáčová (ANO), Slezák ( ČSSD), Zátková (ANO) v Újezdě nad Lesy, 14.8.2015

Zda se o politických trafikách bavila primátorka s panem Růžičkou (ANO), místostarostou Slezákem ( ČSSD) a radní Zátkovou ( ANO) během srpnové návštěvy Újezda, paní radní ve své oslavné zdravici na obecním webu nezaznamenala.  Uvidíme tedy, zda se i v případě politických trafik potvrdí, že “ sliby, řeči a hesla ANO“  PROSTĚ NEJSOU PRAVDA.

V Újezdě se s radnicí ANO – ČSSD – TOP 09 v koalici Pro Prahu  stal „zázrak“. Posunuli jsme se v čase o 26 let dozadu, máme tu normalizaci a – mnozí pookřáli! Stejně jako tehdy se filosofická otázka, zda účel světí prostředky, stala výmluvou osobních selhání a značkou kolaborace s (tehdy komunistickou) mocí. Kompars občanů Újezda nad Lesy 2015  před plakáty Kolektory Praha – trafiky újezdského pana Růžičky –  je totiž jen aktualizací téhož.

AKTUALIZACE: Jak to chodí v Babišově týmu, aneb trafika velká jako ČEZ a trafikantka Radmila Kleslová, starostka Prahy 10 a „první dáma ANO“ aktuálně na serveru NEOVLIVNÍ.CZ  – ZDE.

Související příspěvky