Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Pozvání na tradiční pochod Za loupežníkem DRHOLCEM Klánovickým lesem v neděli 3. září 2023. Podrobné propozice

Pojďte se rozloučit s prázdninami procházkou Klánovickým lesem, najít v něm loupežníky a zasoutěžit si s nimi.

neděli 3. září 2023 pořádají Masarykova ZŠ a KČT, odbor Prima parta ve spolupráci s MČ Praha 21 již 7. ročník tradiční turistické akce Za loupežníkem Drholcem. Na trasy 5, 7 a 11 se vydáte od 8:00 do 10:30 a na trasu 25 km od 7:00 do 9:00 z Újezdského muzea (Starokolínská 2300).

Nejkratší Kvídova pětikilometrová trasa vás provede po naučné stezce zvířátek žijících v Klánovickém lese a kreslených dětmi.

V cíli na každého bude čekat malá turistická odměna, mini ochutnávka zdravých salátů a bude zde připraven i doplňkový program – bosá dílna, chůze na střepech, bosé boty a další. Jako každý rok bude možné opět podpořit sbírkový projekt Nadačního fondu ČRo Světluška zakoupením jejich předmětů.

Letos je tato turistická akce spojena s otevřením první bosé trasy v České republice. Některé z tras vedou místy, kudy vede i tato bosá trasy. Ta se bude slavnostně otevírat ve 14:00 u turistického rozcestníku v Zálesí (nedaleko Nádraží Klánovice) a poté bude společná bosá vycházka s odborem Bosé turistiky.

 

Zdroj: www.zspolesna.cz

 

Předchozí DrHolec v ON:

S turisty a výletníky za Loupežníkem DrHolcem pošesté. OBRAZEM z neděle 4. září 2022 v Újezdě a Klánovickém lese

 

 

Související příspěvky