Dobré zprávy:
Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Data a výročí 30 Pozvání Lesů hl. m. Prahy na akce v září 2022. Hlavní Den stromů je ve středu 14. září v Kunratickém lese

Pozvání Lesů hl. m. Prahy na akce v září 2022. Hlavní Den stromů je ve středu 14. září v Kunratickém lese

Vyrazte s námi v září do pražské přírody a oslavme tak společně letošní Dny stromů.

Na celý měsíc jsme pro děti, rodiče, prarodiče a všechny přátele lesa ve spolupráci s hlavním městem Prahou připravili vycházky do pražské zeleně a tematické exkurze.

Společně se vydáme například na vycházku do Stromovky, na Petřín nebo za zvířecími obyvateli lesa do zookoutku v Malé Chuchli a zajímavé programy a workshopy chystáme speciálně také pro školní třídy, které se budou moci objednat na libovolný zářijový termín.

Kromě toho ale všem rozhodně doporučujeme si v diáři zakroužkovat středu 14. září 2022.
To bude letošní hlavní Den stromů a v Kunratickém lese pro vás bude připraven celodenní program o stromech, lese a jeho obyvatelích od těch nejpovolanějších – od lesníků, kteří se o všechno tohle přírodní bohatství starají.

Díky finanční podpoře hlavního města Prahy jsou veškeré akce ke Dnům stromů 2022 zdarma. Svoji účast na vycházce nebo exkurzi je ale třeba předem nahlásit kvůli omezené kapacitě, a to na telefonním čísle 775 018 630 nebo na e-mailu sev@lesy-praha.cz.

 

Nástěnku akcí najdete ZDE.

 

Zdroj:

 

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

O zelené kometě, kterou před námi viděli jen Neandrtálci

Už i pouhým okem je v Česku pod tmavou oblohou daleko od měst viditelná „Neandertálská kometa“, která přilétá k Zemi. Přezdívku  získala, protože dosud naposledy se ke Slunci a k ...