Pozvání do Divadla Horní Počernice, program a předprodej na duben 2017

Vážení diváci,

dovolte mi, abych vám připomněla, že se přiblížil termín zahájení předprodeje na měsíc duben. Program najdete zde a vstupenky na vybraná představení máte možnost koupit on-line od 13.2. od 19:00 (v přednostním prodeji je maximálně 34 vstupenek na každé představení) nebo v úterý 14. února od 16:00 v pokladně divadla a následně od 19:00 i on-line.

Ale zpět z dubna do současnosti. Tento týden ještě stihnete derniéru svižné komedie Příběh jednoho hradu, kterou hrajeme ve čtvrtek 16. února od 19:30. V režii Ivana Vyskočila uvidíte například Ernesto Čekana, Veroniku Arichtevu, Antonína Duchoslava, Annu Kulovanou a další. Příběh hradního pána, který se snaží zbavit krásné, ale neposlušné manželky, vás zaručeně pobaví a příjemně si odpočinete od všední reality.

V neděli 19. února bych vás ráda pozvala na Expediční kameru 2017 – přehlídku těch nejzajímavějších cestovatelských a outdoorových filmů poslední sezóny. Uvidíte filmy z celého světa, ale i novinky z domácí produkce. Promítat na velké plátno začínáme v 17:00. Přijít je možné i v průběhu večera. Přesný program a začátky jednotlivých filmů najdete zde.

Pro děti hrajeme v sobotu 18. února oblíbenou pohádku Krysáci a ztracený Ludvík. Jsou různá pohádková království a po celém světě lze nalézt místa, kde se odehrávají neuvěřitelné příběhy plné fantazie. My vás zveme na malé smetiště poblíž Vizovic, kde žijí Hodan, Hubert a laboratorní potkan Eda. Příští neděli 26. února se děti mohou těšit na Ferdu Mravence a jeho kamarády.

Věřím, že si z našich pořadů vyberete a těším se na setkání u nás v divadle.

-- 
Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky