Předprodej Divadla Horní Počernice na leden 2017 zahájen. Aktuální divadelní nabídka

Vážení diváci,

dnes v 16.00 začíná v pokladně Divadla Horní Počernice předprodej vstupenek na měsíc leden.  Již nyní máte možnost koupit nebo rezervovat vybrané vstupenky zde. Všechny vstupenky na lednová představení budou uvolněny do on-line prodeje dnes v 19.00.

Tento týden hrajeme originální a vtipné divadelní představení Slzy ošlehaných mužů divadla VOSTO5. Vostopětka sehraje osudový příběh nejúspěšnějšího českého lyžaře Bohumila Hanče a jeho přítele Václava Vrbaty. Nenechte si ujít jímavou tragédii v neskonale zábavném podání mistrů řízené improvizace. Hrajeme ve čtvrtek 10. listopadu od 19.30. Vstupenky koupíte nebo zarezervujete zde.

Příští týden 16. listopadu reprízujeme vydařené představení počernického divadelního spolku Zeptejte se kocoura – Romeo a Julie. Klasická tragédie Williama Shakespeara jako šachová partie na jevišti Divadla Horní Počernice ožívá již po několikáté a vždy s velkým úspěchem. Hrajeme den před státním svátkem, využijte toho, že není třeba druhý den vstávat do školy a vezměte s sebou i starší děti. Vstupenky koupíte nebo zarezervujete zde.

V neděli 13. listopadu slavnostně zahajujeme prodejní výstavu obrazů Petra Ptáčka FILLING STATION. Vystavená díla zaujmou asi především pánskou část našeho publika. Petr Ptáček je fascinován stroji a to jak závodními, tak válečnými i civilními. Snoubí v sobě dobrodružnost knižních ilustrací Zdeňka Buriana s citem pro detail, jaký známe z návrhů automobilového designera Václava Krále. Na vernisáži v neděli 13. listopadu v 18.00 hodin máte možnost prohlédnout si vystavené obrazy, ale i seznámit se s jejich autorem.

Přeji příjemný den a těším se na setkání u nás v divadle.

Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz

Související příspěvky