OBRAZEM: Tip na výlet na kole – díl 44: Klánovice – Zeleneč – Klánovice

Rok 2016 utekl jako voda.  Prvního dne roku 2017 jsme se proto v několika lidech sešli, abychom mrazivou cyklojízdou oslavili fakt, že jsme se začátku (nového) tohoto roku dožili ve stavu, v němž jsme i v zimě schopni jezdit na kole.

Přijměte tento výlet jako další tip pro vaše vlastní vyjížďky: CYKLOFOTOREPORTÁŽ – NOVOROČNÍ CYKLOJÍZDA KLÁNOVICE-ZELENEČ-KLÁNOVICE v neděli 1.1.2017

Startovalo se – po svařáku a grogu – v půl druhé od hospody U Dašů v Klánovicích. Cyklostezkou jsme za veselého klábosení dojeli do Zelenče. Zde se měl konat další novoroční přípitek v některém z místních hospod. Ty však byly zavřené. Tak jsme přes Šestajovice jeli – takříkajíc na jistotu – zpět do Klánovic k hospodě U Lesa. Majitel otevřel ve tři. Hodinu se sedělo, jedlo, pilo a plkalo. Před setměním jsme se vydali domů. Někdo vlakem, někdo po vlastní cyklo-ose. Pro několik z nás akce skončila kolem páté v Dolních Počernicích. Já, vzhledem k inversně klidnému počasí s jinovatkou, romantickou mlhou a s absolutním bezvětřím, jsem si dal svou podvečerní antikalorickou štreku. Cílem bylo dostat ze sebe guláš a pivo. Silnice byly bez aut. Tak jsem to vzal přes Dubeč, Koloděje, Stupice, Královice, Netluky, Dolní Měcholupy a znovu Dolní Počernice do Prahy. Nebylo to víc než třicet kilometrů, ale po sedmé večer toho bylo akorát. A doma se mi podařilo se před spaním ničím nenacpat. Byl to den, jak má být.

Vyjížďku zorganizoval:            Jindra
Fotil a raport sepsal:                 Rudolf

Rudolf Zemek
cyklovyletypraha@seznam.cz
mobil: 702 183 101

 

Fotky jsou na:
http://50plus.rajce.idnes.cz/Novorocni_cyklojizda_Klanovice-Zelenec-Klanovice_1.1.2017/

Související příspěvky