Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Data a výročí 30 Nekupujte blbiny, ale vánoční dárky, které pomáhají: lidem, zvířatům, přírodě. Velká vánoční inspirace 2022 – průběžná AKTUALIZACE
vánoční dárky

Nekupujte blbiny, ale vánoční dárky, které pomáhají: lidem, zvířatům, přírodě. Velká vánoční inspirace 2022 – průběžná AKTUALIZACE

DÁRKY ZE ZOO

Nákupem dárku v ZOO můžete pomoci ohroženým zvířatům v divočině, provozu pražské ZOO, či stravenkou pro zvířata.

Milovníkům řemeslných piv uděláte radost unikátním setem čtyř speciálů uvařených na podporu záchrany tasmánských čertů. Garantujeme doručení do Vánoc pro objednávky přijaté nejpozději 18. prosince.

Během adventu tradičně představujeme druhy, které zatím nemají adoptivní rodiče či sponzory.
Jejich podpora může být skvělým vánočním dárkem.

V e-shopu ZOO Praha v prosinci též spustili prodej zážitkových programů na rok 2023.

 


DÁRKY ZE SVOBODY ZVÍŘAT

Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak Vám přinášíme to nejlepší z našeho e-shopu!

Nákupem v našem e-shopu přispíváte na boj za práva zvířat nebo na kočičí sirotky.

Vaše objednávky posíláme na pobočky Zásilkovny nebo přímo na Vaši adresu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na e-shop@svobodazvirat.cz, nebo tel.: 604 608 522.

 

DÁRKY Z ARNIKY

Pro dárce a příznivce Arniky je zde, již tradičně, dárek od české firmy Econea, která prodává výrobky šetrné k životnímu prostředí. Tentokrát je nabídka opravdu atraktivní. Můžete získat slevu 15% na nákup v e-shopu Econei. Jestliže si u nás zakoupíte listinu z nové edice Dárku pro přírodu, obdržíte obratem kód, který pak použijete pro uplatnění slevy.


Vybírejte z nové edice Dárku pro přírodu na našem e-shopu.

Ti, kdo stihnou zakoupit naší listinu do 15. prosince, budou navíc zařazeni do losování, kdy pět výherců obdrží dárkový balíček v hodnotě 500 korun s ekokosmetikou od firmy Econea.

V letošním roce nás také podpořila Zelená domácnostrodinný internetový obchod, který se zaměřuje na pomoc zvířatům kolem nás a současně pomáhá řadě neziskových projektů.


DÁRKY ZE SVĚTA NEZISKOVEK

Připravili jsme pro vás několik tipů na to, jak letos oslavit vánoční svátky, abyste z toho vy i vaši zaměstnanci měli dobrý pocit.

Velký přehled dárků, které pomáhají, doporučujeme ZDE.

 

 


JEŽÍŠKOVA VNOUČATA

Ježíškova vnoučata jsou celoroční projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, jehož hlavním vrcholem je předvánoční sbírka. Na webu jeziskovavnoucata.cz mají lidé, vždy od poloviny listopadu, možnost vybírat si z tisíců přání seniorů, která následně plní. Souběžně se seznamem přání je otevřená také finanční sbírka, díky které je možné hradit nákladná přání ze seznamu, na které jednotlivci nestačí. Ale také následně po zbytek roku aktivity a potřeby seniorů v tisícovce zapojených zařízení Česka. Tak, aby byl jejich život veselejší, snadnější a naplněnější. (více na stránce “Celoroční radost”)

 

 

DÁRKY Z BEZOBALU

chceme se s vámi podělit o letošní novinku – online dárkové poukazy. Pořídit poukaz teď můžete na pár kliknutí a doma ho Ježíškovi vytisknout třeba pět minut před Štědrým večerem. S tímhle originálním dárkem zaručeně nešlápnete vedle. Kvalitní potraviny nebo přírodní kosmetika potěší každého a vy nemusíte odhadovat, co vašim blízkým udělá největší radost.

Dárkové poukazy najdete ZDE.

 

 

Náhledový obrázek: ilustrační

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Praha pomáhá městským částem zavádět „školní ulice“ jako vítané projekty pro zvýšení bezpečnost školáků

V září letošního roku přibude v Praze několik školních ulic. Projekt školní ulice upravuje na krátký čas průjezd automobilů vybranými ulicemi a dovoluje dětem bezpečně dojít do svých tříd. Spolupráce ...