Mikulášská zábava pro seniory

V sobotu 2. prosince 2017 se v sále polyfunkčního domu Level uskutečnila Mikulášská zábava pro seniory. Tuto akci pořádala MČ Praha 21 společně s Klubem aktivních seniorů.Odpoledne úvodní řečí zahájila předsedkyně klubu paní Vojtová a radní, pan MUDr. Jaroslav Jeníček CSc. Přítomné mile přivítali a popřáli seniorům hezkou zábavu a klidné vánoční svátky. Následovalo vystoupení seniorky s recitací básně a pásmo vánočních koled v podání dětiček z mateřské školky Sluníčko. Program pokračoval tanečním vystoupením mladého páru z Dance Portu v rytmu latinsko-amerických tanců. Se zatajeným dechem jsme obdivovali rozmanitou choreografii, rychlost, mrštnost a eleganci tanečníků a jejich krásné kostýmy. Pak už vyhrávala k tanci a poslechu živá hudba kapely „Jam Band“.
Bylo to krásné, vydařené odpoledne. Těší nás hojná účast seniorů, kteří se přišli poveselit s přáteli, zatančit či posedět a popovídat si.
Děkujeme pracovnicím odboru občansko správního, odboru sociálních věcí a správci Levelu z odboru VHČ, kteří pomáhali tuto akci zajistit. Přejeme všem občanům MČ klidné vánoční svátky a těšíme se na další společná setkání v roce 2018.

Source:: http://www.praha21.cz/aktuality/6301-mikulasska-zabava-pro-seniory-2

Související příspěvky