Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Český rozvojový den na Kampě – 17. září 2015

Dne 17. září 2015 od 13:00 hodin se bude konat na pražské Kampě informačně kulturní akce s názvem Český rozvojový den. Akce se koná v rámci Evropského roku pro rozvoj 2015, celoevropské aktivity, která má za cíl zvýšit povědomí veřejnosti i rozvojové spolupráci EU a členských států.
Nad festivalem převzal záštitu předseda vlády ČR pan Bohuslav Sobotka. V rámci doprovodného programu akce ocení ministr zahraničních věcí ČR pan Lubomír Zaorálek vítěze dětské výtvarné a fotografické soutěže z ČR. Nejlepší kresby a fotky na rozvojová témata si budou moci návštěvníci na místě prohlédnout.
Zdarma přístupný festival na Kampě nabídne bohatý program: hudební produkci, promítání filmů, výstavu fotografií, informace a rozvojové spolupráce. Na hlavním pódiu zahrají např. hudební skupiny Top Dream Company, Circus Problem ad. Prostřednictvím informačních stánků se bude na akci prezentovat 10 zemí, v nichž ČR uskutečňuje rozvojovou pomoc.
Pro návštěvníky budou připraveny hudebně taneční workshopy, vědomostní soutěže či výtvarné dílny. Budete si moci projít slepeckou dráhu, vytvořit si vlastní placku nebo se nechat zvěčnit ve fotokoutku.
Informace najdete v přiloženém letáku.
 

Source:: http://www.praha21.cz/aktuality/5322-cesky-rozvojovy-den-na-kampe

Související příspěvky