ROZCESTNÍK aneb adresář služeb MČ Praha 21. Jak a kam se obrátit v různých životních situacích

V roce 2014 zpracoval Odbor sociálních věcí a Odbor školství, kultury a MA21 MČ Praha 21 velmi užitečnou brožurku „Rozcestník“. Je to Adresář služeb městské části Praha 21 – správního obvodu, který zahrnuje Újezd nad Lesy, Klánovice, Koloděje a Běchovice.

Na jednom místě uživatelé Rozcestníku najdou informace o sociální pomoci, kontakty na lékaře, důležitá telefonní čísla i seznam škol, školek, spolků, kulturních zařízení a kontaktů na jednotlivé odbory úřadu.

Užitečnost Rozcestníku spočívá také v tom, že je v něm návod jak postupovat, když se ocitneme v určité životní situaci. Např. „nemám kde bydlet, hledám práci, rozvádím se, ubližují mi, mám dluhy, chci být prospěšný“ aj.:

Na začátku nového roku Rozcestník MČ Praha 21 připomínáme. Na podzim v roce 2014 jej do všech domovních schránek Újezda nad Lesy roznášela Česká pošta. Naložila s ním zřejmě stejně jako nakládala s Újezdským zpravodajem, takže  jej dostala sotva třetina domácností…Stáhnout si jej můžete v pdf z obecního webu, nebo zde: Rozcestník 2014

 

 

 

 

zdroj: obecní web Újezda nad Lesy

Související příspěvky