Úvodní stránka 30 NÁZOR 30 Bude pokračovat podvod na české zemědělce, připravený babišovou vládou a agroholdingy? Kalkulačka finančních dopadů

Bude pokračovat podvod na české zemědělce, připravený babišovou vládou a agroholdingy? Kalkulačka finančních dopadů

„… Agrární komora České republiky varuje před destabilizací českého zemědělství a pokud současná vláda zasáhne do Strategického plánu k nové Společné zemědělské politice EU, připravenému bývalým ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem, tak plánuje na 12. 1. 2022 demonstraci před úřadem vlády.

Agrární komora ČR a Zemědělský svaz ČR neříkají pravdu nejen současným vládním politikům, široké veřejnosti, občanům České republiky, ale především svým řadovým členům ve finančním zájmu několika v těchto organizacích vládnoucích agroholdingů.

Ministerstvo zemědělství ČR, Zemědělský svaz ČR ani Agrární komora ČR nikde nezveřejnily žádnou kalkulačku, ze které by bylo zřejmé jaké finanční dopady bude mít Tomanův strategický plán na české zemědělce. Nikdo z nich žádná čísla nezveřejnil.

Dovolím si proto zveřejnit pár čísel…“

…najdete v článku
Daniel Pitek: Kalkulačka finančních dopadů připraveného strategického zemědělského plán
v Ekolistu, 7. 1. 2022
Náhledový obrázek: ilustrační

Související v ON:

Vážený pane ministře, vážená nová vládo, česká krajina a půda nepočkají

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zeleň v Praze

Kde a jak se o zeleň v Praze stará TSK? Najdete na novém webu

Stromy v ulicích jsou jedním z klíčových nástrojů, jak zlepšit ovzduší i mikroklima ve městě. Z důvodu změn klimatu jsou potřebná zdravá uliční stromořadí více než kdy dříve, jak dokazují nejen letošní ...