Dopravní informace Dolních Počernic: od 26.8.2017 je opraveno a zprůjezdněno centrum obce, upozornění na další práce na komunikacích

V Dolních Počernicích byla k pátku 25.8.2017 dokončena rekonstrukce komunikace Nár. hrdinů a v odpoledních hodinách (oficiálně od soboty 26.8.2017) byl po necelém měsíci úsek přes centrum obce opět zprůjezdněn.V úseku od mostu přes Rokytku po kruhový objezd před ZŠ byl starý povrch vozovky nahrazen novým asfaltem, vyměněny obrubníky a upraven příčný práh před úřadem MČ. Rekonstrukce byla dokončena ve stanoveném termínu. Objížďka přes ulice Bakurinova a Dercsenyiho bude v následujících dnech stále platit pro autobusovou linku X-208 až do vydání a zveřejnění změny trasy vč. nového jízdního řádu organizátorem veřejné dopravy ROPID. Práce na mostě přes Rokytku budou ukončeny začátkem září, avšak již nyní umožňují průjezd nákladní dopravy.

V říjnu bude provedeno dokončení křižovatky ul. Národních hrdinů a ul. Nad Rokytkou, které si vyžádá nanejvýš 2-denní kompletní uzavírku komunikace v úseku přes most. Uzavírka je plánována na dny se sníženou frekvencí dopravy. O podrobnostech vás budeme předem informovat.

Jsme přesvědčeni, že oprava počernické páteřní komunikace, která se přes náročnou objízdnou trasu obešla bez jakýchkoli větších komplikací, významně přispěla k vylepšení vzhledu historického centra obce, zvýšení spokojenosti a kvality života našich obyvatel a v neposlední řadě i zvýšení bezpečnosti všech účastníků silničního provozu.

 

Od pátku 8.9.2017 se do Staré obce před úřad městské části vrací farmářské trhy!

Pravidelně opět každý pátek od 13-18 hodin nakoupíte u známých farmářů sezónní farmářské potraviny. Trhy se budou konat do listopadu v návaznosti na přízeň počasí.

Adresa:
Stará obec 6

Praha – Dolní Počernice

Česká republika

50° 5′ 20.0652″ N, 14° 34′ 43.176″ E

zdroj: MČ Praha-Dolní Počernice

Související příspěvky