Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Zastupitelský klub ODS v MČ P21 se rozpadl a dvě ze tří zastupitelek ODS vysouplily ze strany. Z Újezdského zpravodaje byl odvolán redaktor Varyš.

Na jednání zastupitelstva MČ P21 dne 21.9.2015 oznámily dvě ze tří zastupitelek za ODS  vystoupení ze strany i zastupitelského klubu ODS. Zastupitelský klub ODS se tedy následně rozpadl. K ustavení zastupitelského klubu je podle jednacího řádu zastupitelstva totiž třeba nejméně tří členů. Zastupitelky MUDr. Barbora Diepoltová a Vladimíra Juřenová se staly dle svého sdělení nezařazenými zastupiteli. Zastupitelstvo zřejmě přistoupí na nejbližším jednáním k projednání změn ve výborech poté, co jediným zastupitelem za ODS zůstává MUDr. Zuzana Dastychová.

Vzhledem k tomu, že zastupitelé  Ing Arch Jan Záhora, Ing. Michael Hartman, RNDr. Pavel Roušar, MUDr. Diepoltová Barbora, Juřenová Vladimíra, Duchek Petr a MUDr. Jaroslav Jeniček Csc.  podali žádost o svolání mimořádného jednání zastupitelstva k otázce pro zastupitele zcela netransparentního postupu v oblasti vedlejší hospodářské činnosti MČ (ve smyslu umožnění zastupitelům tuto věc, propadající se do ztráty, řídit a schvalovat) může k projednání nové situace v ODS dojit již do 15 dnů. Podepsaní zastupitelé požádali o termín pondělí 5.10.2015, 18 – 21:30.

Ing. Michael Hartman
zastupitel za otevřený Újezd
22.9.2015

K návrhu na svolání mimořádného zastupitelstva k řešení alarmující situace VHČ v MČ P21 více ve včerejším článku ZDE.

K novinkám z pondělní schůze zastupitelstva MČ P21 dodáváme informaci, že byl odvolán p.Varyš, šéfredaktor Újezdského zpravodaje (ÚZ). Poslední číslo šéfredaktora Varyše by tedy měl být  ÚZ 10/ 2015. Pan Varyš byl začátkem r. 2015  jmenován Radou MČ bez výběrového řízení a vydal ( zatím) pět zpravodajů, počínaje ÚZ 4/2015.
Téma ÚZ pravidelně mapujeme v rubrice Téma – Újezdský zpravodaj, kde najdete všechny dosud publikované články.

Související příspěvky