Úvodní stránka 30 NÁZOR 30 Voliči čistotní a pak ti ostatní, aneb Psí uši volí předvolební bizár
Zdroj: Bizarní volby 2022

Voliči čistotní a pak ti ostatní, aneb Psí uši volí předvolební bizár

Je tu opět ten krásný čas, kdy se Češi z konstruktérů zařízení na přepravu ruského plynu a expertů na vakcinaci prostřednictvím kondenzovaných výfukových plynů letadel přeškolují na kandidáty.

Ano, jsou tu volby a kdekdo, kdo dochodil pátou obecnou a má na krku usazené příslušenství pro nošení čepice, je teď kandidátem na primátora, na starostu, nebo aspoň kandidátem na kandidáta.

Pro nás ostatní je to období utrpení, kdy i krátký výlet do ulic vede k okamžitému rozvoji panické ataky a rychlému návratu do bezpečí domova.


Psí uši speciál: Když bolí oči i mozek. Tyhle plakáty jste nikdy nechtěli vidět

 

Předchozí Psí uši v ON:

Vydejme se na pole výrokové logiky aneb Psí uši z 21. srpna 2022

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sv. František

„Naše generace vám zanechala bohaté dědictví, ale nevíme, jak chránit planetu a zajistit mír“, řekl mladým lidem papež František v Assisi

Papež František během návštěvy italského Assisi, rodiště jeho jmenovce svatého Františka, vyzval k „odvaze“ opustit fosilní paliva. Posteskl si rovněž, že starší generace nevědí, jak ochránit planetu a zajistit mír, ...