Jednou větou z Dolních Počernic ve čtvrtek 23.11.2017: pozor na hony!, fitness, volná místa a služby pro občany

  • VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Úřad MČ Praha-Dolní Počernice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

 

  • HONY NA DROBNOU ZVĚŘ A LOV ČERNÉ ZVĚŘE

Myslivecký spolek Horní Počernice v honitbě, která zasahuje do katastrů MČ Praha Kyje, Hostavice, Dolní Počernice, Běchovice a částečně Horní Počernice, provádí v nočních a ranních hodinách lov černé zvěře na čekané.

Dále spolek oznamuje termíny společných honů na drobnou zvěř, které se uskuteční ve dnech: 2.12., 16.12. a náhradním termínu 26.12.2017.

Žádáme návštěvníky honitby, aby používali na svých vycházkách pouze značené cesty a v zájmu své bezpečnosti nevcházeli do hustých a nepřehledných porostů. Všechny majitele psů žádáme, aby dodržovali ustanovení § 10 odst.1 Zákona o myslivosti č. 449/2001 Sb., kde se zakazuje vlastníkům domácích zvířat nechat je volně pobíhat v honitbě mimo vliv svého majitele nebo vedoucího.

 

  • ELEKTRONICKÉ SLUŽBY NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH  

Na webových stránkách městské části byly zprovozněny nové elektronické služby. Uživatelé a návštěvníci webu mají nyní mimo jiné možnost využít např.:

Podrobněji v sekci: http://praha-dolnipocernice.cz/node/2116

 

  • KRUHOVÝ TRÉNINK

Fitness centrum Classic Gym zavádí pravidelnou hodinu kruhového tréninku pod vedením trenéra. Posílení všech svalových partií, na různých stanovištích, při optimální tepové frekvenci pro spalování tuků každý čtvrtek od 18:30h.
Více na https://www.facebook.com/dolnipocernice.cz/.

Zdroj: MČ Praha – Dolní Počernice

 

Související příspěvky