Veletrh neziskovek 2015

Milí kolegové z neziskovek a dobrovolníci,
nezapomeňte navštívit tradiční veletrh neziskovek NGO Market, ve čtvrtek 23. dubna 2015, od 9 do 18h nově v prostorách Fora Karlín, Pernerova 51, Praha 8  (stanice metra Křižíkova). Veletrh se koná pod záštitou FORA 2000, založeného presidentem Václavem Havlem, a rozvíjí myšlenku občanské společnosti jako základu zdravého a životaschopného státu.

Od 9.00 do 11.00 bude připraven odborný vzdělávací program určený zástupcům neziskových organizací. V 11.00 se NGO Market otevře široké veřejnosti. Návštěvníci budou moci navštívit stánky neziskových organizací, dobrovolnické centrum, workshopy, praktické ukázky, zúčastnit se netradičních aktivit a strávit příjemný den v inspirativním prostředí.

Představí se neziskové organizace z celé České republiky i zahraničí. Vstup na akci bude jako tradičně zdarma. Registrace pro prezentaci na NGO Market již byla ukončena.

Letošní NGO Market se uskuteční ve spolupráci s prestižním Mezinárodním festivalem fundraisingu (Praha, 22.-24.4.2015). Pro vystavovatele, registrované na NGO Market, proto nabízíme speciální slevu na festivalový účastnický poplatek, který činí pouze 99 €. Poplatek zahrnuje vstupné na středeční a páteční workshopy a semináře, a také vstup na čtvrteční Party of the Future (neformální setkání účastníků festivalu). Pro registraci na Festival klikněte zde.

Jako inspiraci přidáváme krátký dokument z loňského, 15. ročníku veletrhu, v náhledovém okénku.

náhledové foto: NGO na www.tranint.xred.cz

 

Související příspěvky