Dobré zprávy:
Úvodní stránka 30 NÁZOR 30 Vašinaši ve sněmovně a mafiáni na hradě. Psí uši do 3. dubna 2022

Vašinaši ve sněmovně a mafiáni na hradě. Psí uši do 3. dubna 2022

Prezident Miloš Zeman udělal, co musel, aby organizovaná mafiánská struktura v jeho okolí nepřišla o svého klíčového muže na lesní práci.

Omilostnění šéfa Lesní správy Lány Miloše Baláka je zajímavé snad jen tím, jak odpadly poslední zbytky skrupulí, které ještě na Hradě zůstaly.

Tvrzení, že se v nejbližším okolí prezidenta republiky pohybují mafiáni, nezní vůbec nadneseně, když si poslechneme třeba státního zástupce Jiřího Pražáka, který případ lánské rozkrádačky dozoroval.

V týdnu zasedala sněmovna, což je vždy příležitost detailně zkoumat nejspodnější proudy naší veřejné debaty – aktuálně střižené do módu „Ukrajina ano, ale našilidismus taky“.

Zjištění není překvapivé – když se konečně dobereme dna hnoje, odspodu se ozve zaťukání: Tady Okamura.

Celé Psí uši Roberta Maleckého
Král Zeman Milostivý, jak se správně smaží řízek a velikonoční poselství z daleké minulosti
na HlídacíPes.org, 3. 4. 2022 ZDE.
Náhledový obrázek: ilustrační

 

Předchozí Psí uši v ON:

Psí uši od 21. do 28. března 2022: v(ď)ěčné téma socani – zeman – Sobotka

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pozvání na besedu s Újezďanem Markem Havrdou, přímým účastníkem českého předsednictví v Radě Evropské unie, ve středu 1. února 2023

Přijďte si poslechnout besedu o přímých zkušenostech z příprav a průběhu českého předsednictví v Radě EU, dozvědět se z první ruky o tom, čemu naši zástupci přispěli, jak změnilo předsednictví ...