Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Pozvání spolku OKO na procházku „Poznej svůj Újezd“, v sobotu 3.10.2015

Poznej svůj ÚJEZD a jeho okolí

Dovolte nám představit další projekt, jehož cílem bude provázet vás a poznávat více či méně známá místa v Újezdě a blízkém okolí. Projekt „Poznej svůj Újezd“ se může stát i vaším projektem. Možná, že znáte nějaké zajímavé místo či objekt, který je skryt našim očím. Stačí nám napsat, zavolat či poslat poštovního holuba a pak už společně připravíme další putování po zajímavých místech naší obce.

Naše první společné putování zahájíme prohlídkou MČOV (malá čistička odpadních vod).
Po skončení exkurze v MČOV se vydáme za vzpomínkami na divoký západ, ke kterému neodmyslitelně vždy patřil kůň. Od koní se vydáme na prohlídku světa vodního ptactva v mokřadech Klánovického lesa a osvěžíme se tajemnou studánkou. Na chvíli se zastavíme i u dutiny ve stromu, z které se vždy na jaře ozývá křik ptačích mláďat. Na závěr se zastavíme u Novohradského křížku, na dětském dvojhřišti zkontrolujeme všechny hrací prvky. A bude-li potřeba, poklidíme i plochu hřiště. A celé dopolední putování zakončíme společným obědem v restauraci Stodola.

Poznávací výlet je určen pro všechny věkové kategorie, neboť délka trasy je přibližně 6,5 km a je vedena především po rovině.
Sraz je v sobotu 3. října 2015 v 9 hodin pod zastávkou Blatov, směrem do centra.
Odhadovaný příchod na oběd je kolem 13 hodiny.
Počasí je objednané. Pro děti je připravené malé překvapení.

Těšíme se na Vás
za spolek OKO
Honza Veselý
www.spolekoko.cz

 

 

poznej_říjen 2015

Související příspěvky