Říčanská tančírna opět v úterý 21.11.2017, pozvání a další info

Milí tanečníci a tanečnice,

blíží se čas další tančírny v KC Labuť.

Zveme všechny na parket, který bude otevřen jako vždy v čase od 19 do 22:30 h. a to v úterý 21.11.2017. 

Mnohé z vás už jsme dlouho neviděli. Letošní podzim se nás schází málo. Zkuste překonat pohodlnost či případné další jiné překonatelné překážky, protože průměrná účast pěti párů může tančírnu ohrozit v její samotné existenci, a to byla škoda.


KROMĚ TOHO VÁM NABÍZÍME PRAVIDELNOU MOŽNOST
TRÉNINKU VE SVOJETICÍCH.

Jedná se o malou tělocvičnu cca 85m2, kde se vejde max. 6-8 párů, spíše na latinu. Podmínkou pro využití je ochrana podpadků a nebarvící podrážka v případě použití jiných bot (např.“jazz-ky“).

Poplatek pro všechny zúčastněné je celkem 100Kč/ hodina s tím, že aktuální počet párů se o nájemné podělí. 

Prostory máme rezervovány každý pátek (po celý školní rok) ve večerním čase od 19:15 do 21:15h. Začali jsme v říjnu. Hlaste se obratem mailem nebo sms, nejlépe Janě, jejíž telefon je 737 941 822, která Vám může poskytnout bližší informace. Nebojte se ozvat, je to tam fakt moc príma: moderní prostory, milí spolutanečníci, můžete se zeptat, přiučit, procvičit, co potřebujete. Jsme omezení jen časem.

Za pořadatele KC Labuť a město Říčany zdraví a na setkání se těší

Veronika ☼ Ivo
tel. 603 517 530

TERMÍNY ŘÍČANSKÉ TANČÍRNY sledujte v KALENDÁRIU ON.

 

PS: Ještě mám jednu prosbu s ohledem na moje další aktivity. Pokud by vám to nevadilo, ráda bych, kdybyste pomohli s hlasováním pro zřízení klubovny v Praze 8. Jedná se objekt, kde bývala sauna, patří MČ Praha 8 a je již řadu let ponechána ladem. Saunu by turistický oddílMiriklo – Stopaři, na jehož provozu se aktivně podílí moje děti, chtěli zrekonstruovat a používat jako klubovnu. Na rekonstrukci sauny sami napsali projekt, který soutěží spolu s dalšími nápady občanů v tzv. participativním rozpočtu „Moje Osmička“. Ve hře je 10 mil. Kč (ze 14 potřebných pro realizaci všech podaných projektů), které se rozdělí mezi úspěšné projekty, které získají v hlasovaní nejvíce hlasů.

*Náš projekt můžete podpořit zde: https://vote.d21.me/vote/V1L327opX

Pro přístup k hlasování je třeba zadat Vaše telefonní číslo. Hlasován&iacut e;  končí 20. listopadu v poledne a hned se bude vědět, kdo uspěl :-). Moc děkujeme za snahu a pomoc předem!

Veronika Vaněčková

    tel. 603 517 530

PPS ON: hlasování je možné do 12 h v pondělí 20.11.2017
Projekt „Moje Osmička“ webové stránky ZDE.

Související příspěvky