Putinova pátá kolona a babišův PR tým už chytli ukrajinskou slinu… Psí uši od 28. 2. do 6. 3. 2022 a související


PSÍ UŠI. Život před nás staví těžké výzvy, každá další je obtížnější než ta předchozí. Na katedře sociálních sítí Vysoké školy života aktuálně probíhá kolokvium řešící otázku, zda je dražší svoboda, nebo benzín.

Bohužel si tohoto semináře všimli i političtí marketéři, a tak nerozborná jednota českého lidu vydržela právě deset dní od vpádu bandity Putina na Ukrajinu. Kdo dnes ještě nezvracel, tomu jsou určeny následující řádky.

 

Takže si to shrneme.

Diplomat, který není nadále schopen vykonávat práci diplomata.
Hradní úředník, který byl u toho, když Zeman opakovaně podkopával českou pozici ve vztahu k Rusku a připravoval mu k tomu podklady.
Byl u toho, když Hrad proti slabému Babišovi okopával kotníky Černínskému paláci
a jen tak mimochodem sledoval Zemanovu uraženeckou politiku nemluvit s ministrem zahraničí Lipavským, ale výhradně s premiérem.

Pro Rudolfa Jindráka máme v osobní rovině pochopení, v té profesionální má před sebou jediné čestné řešení.
Jistě na něj přijde sám, zase tak těžké to není.

Po deseti dnech, kdy česká politická scéna vykazovala znaky jednoty a v parlamentu se mírnili i zástupci komerčních fašistů, se situace rapidně proměnila.

Na sítích se začaly šířit příspěvky ve stylu „Ukrajina ano, ale…“, které mají až příliš mnoho podobností s klasickým rozbíječským propagandistickým importem. Nejspíš chvíli trvalo, než dorazily notičky, teď už je ale zase všechno v nejlepším pořádku. Příspěvky mají většinou shodný obsah, jen občas bývají uvozeny disclaimerem typu „tohle jsem nepsal já, ale naprosto souhlasím“…

Začuli i političtí marketéři, kteří mají za úkol dotáhnout Andreje Babiše do křesla prezidenta.

A tak v oficiální linii hnutí ANO, jehož předsedovi minulý týden ve sněmovně tleskali i ministři Fialovy vlády, pozorujeme už pár dní nové tóny: „Pomoc Ukrajině je důležitá, ale nesmíme zapomínat na české občany. V tom má vláda velké rezervy.“ Andrej Babiš

… přečtěte si celé Psí uši Roberta Maleckého
Svobodu, nebo benzín? Co se zrovna probírá na katedře sociálních sítí Vysoké školy života
na HlídacíPes.org, 6. 3. 2022 ZDE.

Náhledový obrázek: ilustrační

 


Související:

Putinovští švábi po prvotním šoku ožívají a zapojují se do Putinovy psychologické války, spočívající v posilování jaderné rétoriky. Vůdce Ruska se tak pokouší vyvolávat strach a paniku, která má v jím nenáviděném demokratickém světě nahlodat a rozložit občanskou podporu přepadené Ukrajině.

Celý komentář Jiřího Leschtiny
Okamurovské oživení putinovských švábů
najdete na iRozhlas, 6. 3. 2022 ZDE.

Souviseící:

Trvalo to jen týden, než Andrej Babiš začal zneužívat válku a problémy s ní spojené k domácímu politickému boji.

Navenek vládu podporuje v tvrdém postoji proti Rusku, ve zbrojních dodávkách, v přijímání ukrajinských uprchlíků, ve kterém se i osobně angažuje. Ale v jádru na Fialův kabinet tvrdě útočí. Babišovy sociální sítě opět plní výkřiky, že nastává „Fialova chudoba“, že je vláda „asociální“, že se sice stará o Ukrajince, ale ne o „naše lidi“.

Ceý komentář Petra Honzejka
Babiš zneužívá válku v domácí politice. Nazývat to hyenismem je urážkou těchto šelem
najdete v HN, 7. 3. 2022 ZDE.

 

Předchozí Psí uši v ON:

Jediný smysl hnutí ANO: kampáááň pro babiše. Psí uši od 14. do 20. 2. 2022

 

 

Související příspěvky