Pozvání na tento víkend a na začátek února do Divadla Horní Počernice. Program na únor 2017

Vážení diváci,

čeká nás další krásný zimní víkend a já si Vás dovolím pozvat k nám do divadla na víkend přímo královský.

V sobotu hrajeme komedii Královny – komedii ze které sice občas mrazí v zádech, ale bavit Vás rozhodně bude. Režíroval Ondřej Krásný a hrají Iva Ptáčková, Zdena Víznerová a Barbora Jelínková z počernického divadelního spolku Právě začínáme.

V neděli budeme mít zimu i v divadle (ale jen na jevišti :-)). Pro děti hrajeme od 15:00 výpravnou činoherní pohádku Sněhová královna, kterou přiveze do Počernic Docela velké divadlo Litvínov.

Únorový program zahajujeme  úspěšnou komedií chorvatského dramatika Miro Gavrana Smích zakázán, která zpracovává neotřele a originálně téma milostného trojúhelníku. Hru doporučuji všem. Ženatým, vdaným, věrným, nevěrným, zamilovaným i dosud sladce nezadaným. V hlavní roli se můžete těšit na Petra Stacha, kterého znáte například z Případů 1. oddělení. Hrajeme ve středu 1. února v 19:30.

Ve čtvrtek můžete vzít večer do divadla i trošku větší děti. Začínáme již v 18:00 a čeká nás cesta do minulosti s dokumentárním divadlem. Vrátíme se do doby, kdy voněly cukrové fialky a na jazyku se rozplývala sladká mejdlíčka, ale také svítila rudá hvězda. Pamětníci zavzpomínají a děti zjistí, jaké bylo dětství jejich babiček a dědečků. Fialky a mejdlíčka – 2. února v 18:00

V pátek 3. února máte možnost vidět u nás v divadle unikátní přehlídku krátkých filmů studentů filmových škol.  ZKRAŤ TO …! večer studentského filmu nabízí nejen možnost vidět to nejzajímavější, co se mladým filmařům podařilo, ale také příležitost osobně si s autory o jejich práci popovídat. Uvidíte například Lesapána (nominace na Českého lva) nebo Na půli cesty a další úspěšné „kraťasy“

V příloze najdete program divadla na únor. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně divadla (Po – Pá 16:00 19:00) nebo on-line zde.

Přeji Vám krásný zimní čas a těším se na setkání u nás v divadle.

-- 
Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice
Votuzská 379/11
Praha 9 - Horní Počernice
www.divadlopocernice.cz


Související příspěvky