Úvodní stránka 30 TÉMA 30 Doprava 30 Pozvání na extravýlety s Cyklohráčkem ve středu 10., 17. a 24. srpna 2022
výlety s Cyklohráčkem

Pozvání na extravýlety s Cyklohráčkem ve středu 10., 17. a 24. srpna 2022

Speciální vlaková souprava Cyklohráčku nejen pro malé i velké výletníky, která jezdí již devátým rokem o víkendech na trase Praha – Slaný, vyjíždí letos o prázdninách také ve středu, kdy zamíří do různých turisticky zajímavých destinací ve Středočeském kraji:

 

Každou středu až do 24. 8. 2022 bude vlak vyjíždět vždy kolem 9. hodiny ranní z pražského hlavního nádraží a vracet se bude s příjezdem do Prahy zhruba mezi 16. a 18. hodinou odpolední.

Kromě těchto středečních jízd jezdí výletní vlak Cyklohráček i v letošním roce opět o sobotách, nedělích a státních svátcích, a to až do konce října 2022.

Ve výletním vlaku Cyklohráček neplatí žádné speciální jízdné.

Vláček pro malé i velké výletníky stále jezdí za standardní tarif Pražské integrované dopravy (PID) či tarif Českých drah (ČD). Ve vlaku lze taktéž uplatnit jízdní doklady Systému jednotného tarifu One Ticket. Jízdné PID platí ve vlaku jak v podobě předplatních papírových nebo elektronických kuponů, tak v podobě jízdních dokladů PID pro jednotlivou jízdu, a to vždy podle jejich časové a pásmové platnosti. Jízdní doklady ČD si můžete zakoupit ve stanicích u pokladen nebo u vlakvedoucího, pokud nastupujete tam, kde pokladna není.

Rezervace míst k sezení se provádějí pouze pro skupiny 10 a více cestujících, a to na e-mailové adresy cyklohracek@ropid.cz nebo prahanostalgie@cd.cz, a to maximálně 24 hodin před pravidelným odjezdem vlaku.


Bližší informace o jízdních řádech Cyklohráčku včetně tipů, co navštívit na jednotlivých trasách, najdete pod tímto
odkazem:
https://pid.cz/letni-vylety-s-cyklohrackem-2022/

 

Zdroj:

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

v Úvalech

V Úvalech je již dohodnuta koalice pro období 2022 – 2026? Memorandum o koaliční spolupráci: Otevřené Úvaly + ODS + TOP09

V Úvalech je dojednána koalice do roku 2026 Výsledek povolebních jednání: stávající koalici Otevřených Úval a ODS podpoří TOP 09, kandidátkou na starostku je Markéta Rydvalová z Otevřených Úval. Výsledek komunálních voleb ...