Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Pozvání na besedu s Újezďanem Markem Havrdou, přímým účastníkem českého předsednictví v Radě Evropské unie, ve středu 1. února 2023

Pozvání na besedu s Újezďanem Markem Havrdou, přímým účastníkem českého předsednictví v Radě Evropské unie, ve středu 1. února 2023

Přijďte si poslechnout besedu o přímých zkušenostech z příprav a průběhu českého předsednictví v Radě EU, dozvědět se z první ruky o tom, čemu naši zástupci přispěli, jak změnilo předsednictví vnímání Čechů a ČR v Bruselu, co bylo příčinou úspěchu českého předsednictví, zjistit něco ze zákulisí, co se do médií nevešlo.

Moderace diskuse se ujme pan Blahoslav Hruška.

Organizováno pod záštitou komunitního spolku ÚJEZD.KOM


Středa 1. února od 18.00 hod. do cca 19.30

Café Útes, 1. patro
Případné aktualizace sledujte na fb události:
https://www.facebook.com/events/1975984882571845?ref=newsfeed
Na baru bude možné zakoupit si nápoje.
Vstupné dobrovolné.
Výtěžek půjde formou daru spolku ÚJEZD.KOM jako příspěvek k pokrytí nákladů spojených s realizací sousedských aktivit v Újezdě nad Lesy (Sousedský den, Zažít Újezd jinak).

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Velikonoce 2023 v naší farnosti u kostela Povýšení sv. Kříže v Kolodějích

  Sledujte aktuality na https://kolodeje.farnost.cz/   Informace, články a pozvánky k tématu najdete v Otevřených novinách od roku 2015 pod štítkem Velikonoce.