Úvodní stránka 30 POZVÁNKY 30 Pozvání do kina Mat: Festival filmů Jana E. Svatoše 4. – 6. listopadu 2022

Pozvání do kina Mat: Festival filmů Jana E. Svatoše 4. – 6. listopadu 2022

Srdečně vás zveme na festival dokumentárních filmů režiséra Jana E. Svatoše, který proběhne v kině MAT ve dnech 4. – 6. listopadu 2022.

Na velkém plátně budete mít příležitost spatřit nejen nejnovější dokument AŽ ZAŘVE LEV, ale také běžně nedostupné filmy – 4násobně oceněný dokument ARCHA SVĚTEL A STÍNŮ nebo trezorový film NIKDO SE NEPTAL, který nebyl nikdy v distribuci.

pá 4. 11. od 18:30 / Archa světel a stínů (90 minut)
so 5. 11. od 18:30 / Až zařve lev (100 minut)
ne 6. 11. od 16:00 / Nikdo se neptal – trezorový film (20 minut). Po skončení následuje beseda s režisérem Janem E. Svatošem o zákulisí natáčení dokumentárních filmů.

Vstupenky zakoupíte v kině MAT nebo on-line ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Co je demokracie? Proces, dennodenní dřina a žádná jistota. Kdo jsou demokrati? Chybující a pochybující lidé. Važme si toho

Demokracie není jistota, stav, kterého bylo jednou provždy dosaženo. Je mnohem víc procesem, snahou přesvědčit o jejím smyslu co nejvíc lidí. Zároveň demokracie není rájem, spíš jeho opakem, dennodenní dřinou, ...