Aktuální pozvání do Divadla Horní Počernice. Přihlášky do letního Divadelního příměstského tábora podávejte už dnes!

V tomto týdnu si nenechte ujít obnovenou inscenaci Žebrácké opery. Stejně jako před čtyřiceti lety, kdy byla Žebrácká opera ve světové premiéře uvedena v Horních Počernicích, i dnes bude hrát Divadlo Na tahu v režii Andreje Kroba. Před začátekem představení budete mít možnost si ve foyer divadla koupit unikátní publikaci Gauneři z Horních Počernic. Kniha mapuje vznik a uvedení hry a je doplněna jedinečnými fotografiemi z premiéry v roce 1975. Žebrácká opera v Divadle Horní Počernice ve čtvrtek 7. dubna v 19.30, jednotné vstupné 120 Kč.

Pro děti hraje příští sobotu 9. dubna v 15.00 ochotnický spolek Oudiv z Úval kostýmovanou činoherní pohádku Třetí sudba na motivy díla Hanse Christiana Andersena i tato pohádka je určena divákům od čtyř let.

Pro děti ( a pro rodiče) je připraven Divadelní příměstský tábor, který bude probíhat v prostorách KC Domeček a v Divadle Horní Počernice od 8. do 12. srpna 2016. Cena včetně oběda a pitného režimu je 2000Kč. Začínat se bude každý den v 8.30 a končit v 16.30. Rezervace už nyní!

Máte doma osmi až dvanáctileté dítě, které má rádo divadlo a zajímalo by ho okusit, jakou cestu ujde herec, než může vstoupit na jeviště před diváky? Nabízíme týdenní dobrodružství s loupežnickou dcerkou Ronjou, které děti zakončí veřejným představením. Tábor povede Nika Nováková, která vystudovala dramatický obor na konzervatoři Jaroslava Ježka se zaměřením na autorskou tvorbu. Herečka, zpěvačka, tanečnice, profesorka pohybové kultury, absolventka DAMU – katedra autorské tvorby a pedagogiky, která působí i jako lektorka dramatických dílen.

zdroj:

Markéta Králová
propagace
mob.: 602 524 797
tel.: 281 920 326
mail: kralova@divadlopocernice.cz
Divadlo Horní Počernice

Související příspěvky