Poslední lístky na Příběhy Starého zákona II v KC Nová Beseda v Klánovicích v pátek 22.9.2017

Nenechte si ujít příběhy Starého Zákona, které během času přešly a stále přecházejí z Knihy knih do pohádek a povídek, románů, přísloví, hádanek a vtipů a nesčetných výtvarných zpracování.

„Víte, ta naše ateistická společnost nebo alespoň ty moudřejší z nás chvílemi přicházejí na to, že bez znalosti Bible si nepřečtou ani Babičku Boženy Němcové. A myslím si, že u toho Olbrachta, kdy je v každém příběhu velice umně zasazeno úsloví, které se běžně v životě používá, tak pro starší ročníky jsou ty příběhy něčím, co si vlastně zopakují a pro ty nejmladší to je jakoby objevení Ameriky.“  říká režisérka Lída Engelová

Příběhy Starého zákona I a II od Ivana Olbrachta v podání Barbory Munzarové a Josefa Somra zpracovala rezisérka Lída Engelová pro divadlo Viola. Doprovázejí živě violoncellistky Andrea Rattayová nebo Livie Kolmanová. V Klánovicích můžete představení navštívit v pátek 22.9.2017 od 19:30, rezervace posledních vstupenek ZDE.

 

KC Nová Beseda vstoupila do nové sezony v novém kabátě, vyberte si ze zářijového programu ZDE, nebo se stavte na kafe. Chuť kávy podtrhne  výstava obrazů Milana Maršálka. Co je technika „Sedimento Art“, kterou výtvarník používá? Možná napoví obrázek níže… Prodejní výstava v prostorech kavárny KC Nová Beseda potrvá do 30.9.2017.

 

 

Související příspěvky