Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

AKTUALIZOVÁNO: Policie žádá o pomoc při pátrání v Újezdě nad Lesy

Policie ČR vyšetřuje vraždu v Újezdě nad Lesy.

II. AKTUALIZACE  11.6.2015:
Včera okolo devatenácté hodiny přišel na místní oddělení policie Újezd nad Lesy osmadvacetiletý muž, který uvedl, že se poznal na videozáznamu v médiích, kde byl spojován se sobotní vraždou. Na služebnu proto také vyrazili kriminalisté z prvního oddělení pražského krajského ředitelství, kteří muže vyslechli a jeho výpověď si samozřejmě ověřili. V tuto chvíli lze tedy tohoto muže vyloučit jako osobu podezřelou. S jeho pomocí také kriminalisté vypátrali a vyslechli i druhého třiadvacetiletého muže z videozáznamu. Pravdivost jeho výpovědi nyní detektivové ověřují.

V této souvislosti bychom chtěli poděkovat médiím za zveřejnění videozáznamu a fotografií dvojice mužů, díky kterému se kriminalistům podařilo tuto dvojici ztotožnit.
Kriminalisté ve věci nadále provádějí šetření a prověřují celou řadu vyšetřovacích verzí, ke kterým však v tuto chvíli nemůžeme být jakkoliv konkrétní.

AKTUALIZACE 8.6.2015:
Kriminalisté v souvislosti se sobotní vraždou pátrají po dvojici mužů zachycené na fotografiích a videozáznamu z čerpací stanice. Jedná se o osoby, které by mohly mít vztah s vyšetřovanou událostí.
Fotky najdete na www.policie.cz/clanek/vrazda-v-ujezde-nad-lesy.aspx

OZNÁMENÍ 7.6.2015:
„Kriminalisté prvního oddělení se od včerejší noci zabývají vraždou.
Včera ( 6.6.2015 – pozn.red.) okolo třiadvacáté hodiny přijal operátor tísňového volání oznámení o tom, že se na sousedním pozemku rodinného domu pohybují dvě maskované osoby v kuklách. Na místo proto okamžitě vyrazily nejbližší policejní hlídky, které v domě nalezly pobodaného muže. Policisté mu okamžitě poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu, která muže transportovala do nemocnice. Tam ale později svým zraněním podlehl.

Manželka zemřelého kriminalistům potvrdila, že se skutečně jednalo o dvě osoby maskované kuklami, které vnikly na jejich pozemek a poté i do domu. Tam také došlo k potyčce mezi nimi a manželem, při kterých utrpěl vážná zranění.

Celý případ si proto převzali detektivové z prvního oddělení pražského krajského ředitelství, kteří ho momentálně prošetřují jako zvlášť závažný zločin vražda. Kriminalisté na místě provedli ohledání místa činu a další důležité úkony. Nyní budou také zjišťovat motiv a další okolnosti, které by vedly k dopadení maskovaných útočníků.

Bližší informace k případu prozatím nebudeme z taktických důvodů uvolňovat.

V této souvislosti se také obracíme na obyvatele Újezdu nad Lesy s prosbou o pomoc. V případě, že jste včera v době mezi 22:00 až 24:00 zaznamenali v okolí pohyb podezřelé dvojice, oznamte neprodleně tuto informaci policistům na bezplatné tísňové lince 158.

por. Bc. Iveta Martínková – 7. 6. 2015″

převzato z www.policie.cz
náhledové foto: Wikimedia Commons

 

Související příspěvky