OBRAZEM: Bude zima bude mráz – ohlédnutí za vernisáží Újezdského muzea s charitativní sbírkou pro komunitní centrum Motýlek v sobotu 16.12.2017

Masarykova ZŠ ve spolupráci s Újezdským muzeem a Odborem sociálních věcí ÚMČ Praha 21 připravila výstavu Zimní čas aneb Bude zima, bude mráz …, spojenou s charitativní sbírkou pro Komunitní centrum Motýlek na Černém Mostě. Slavnostní vernisáž se konala v sobotu e 16. 12. 2017  v sále DDM. Vystoupil školní pěvecký sbor Sovička, podpořený houslistou Janem Kvapilem a violoncellistou Vladimírem Manouškem – emeritními členy České filharmonie a klientky centra Motýlek. Krásná a bohatá výstava v Újezdském muzeu v přízemí DDM potrvá do 20.1.2018, otevřeno je vždy v sobotu od 13 do 17 h. Nenechte si ji ujít!

 

Foto a video: ON

Informaci o výsledku sbírky pro centrum Motýlek nemáme, rádi ale přidáváme info o částce, kterou Újezd nad Lesy přispěl do jiné charitativní sbírky Kapka naděje v letošním roce:

Zásluhou děti z naší školy, které se svými učitelkami připravili tradiční charitativní jarmark, nakapalo do Kapky naděje úžasných 115 000 Kč .

Celý článek najdete na webu MZŠ zde.

AKTUALIZACE o Komunitním centru Motýlek v Újezdském zpravodaji 1/2018:

 

 

 

 

Související příspěvky