Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Nabídka k účasti na výzkumné studii PERMANENTO pro seniory 70+

Nabídka k účasti na výzkumné studii PERMANENTO pro seniory 70+

Dobrý den,

oslovuji Vás s nabídkou účastnit se výzkumné studie PERMANENTO. Tento unikátní projekt je zaměřen na ověření účinků pohybově-vzdělávacího programu na doma inspirovaného principy vývojové kineziologie. Jde o velmi JEDNODUCHÉ A ZÁROVEŇ EFEKTIVNÍ CVIČENÍ pro zlepšení a potažmo udržení tělesné i duševní kondice nezbytné pro spokojený průběh stárnutí.

Senioři tak mohou mít příležitost se nejen něco naučit a zlepšit tak svou kondici, ale zároveň pomoci vytvořit funkční koncept pro své vrstevníky i budoucí seniory.

Výzkum je realizovaný pod záštitou Centra pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče a Ministerstva zdravotnictví ČR. Níže zasílám stručné podmínky k účasti a požadavky pro případné zájemce. Vše je součástí přiloženého letáku.

Vážíme si každého, kdy by byl ochoten se na výzkumné studii podílet. Věřím, že to bude zajímavá zkušenost i inspirace pro aktivní stárnutí!

V podstatě je naším cílem ukázat a prokázat, jak málo stačí k velkým změnám, a že zvládnout to může každý!

Pro bližší představu si můžete přečíst rozhovor s autorkou celého konceptu a iniciátorkou výzkumu Mrg. Kateřinou Macháčovou, Ph.D. (https://www.i60.cz/clanek/detail/30968/katerina-machacova-cim-je-clovek-starsi-tim-je-pro-nej-pohyb-dulezitejsi).

Mgr. Marcela Říhová
Kontakt: m.molackova@email.cz

 

Zdroj: NSZM

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

rozpočet

Schodek 300 miliard si náš stát nemůže dlouhodobě dovolit a my to vršíme už několik let za sebou

Odpovědný rozpočet – tvrdí vláda. Sliby chyby – kritizuje opozice. Jak je to ve skutečnosti? Co si představit pod schodkem 295 miliard korun? Nemá se víc šetřit? Anebo naopak rozdávat? ...