Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

MHD o svátcích

Informujeme o následujících změnách v jízdních řádech MHD:O velikonočních prázdninách bude ve čtvrtek 2. a v pátek 3. dubna 2015 organizován provoz linek pražské MHD podle prázdninových jízdních řádů pro pracovní den. Provoz linek metra, tramvají a části autobusových linek bude omezen zejména v přepravních špičkách.
U všech denních tramvajových linek dojde k prodloužení intervalu maximálně o dvě minuty. K prodloužení intervalu dojde také u většiny denních městských autobusových linek, zejména v období přepravních špiček.
V provozu nebudou všechny školní linky (číselná řada 551 až 576) a školní spoje. Příměstské linky (číselné řady 300 a 400) mají prázdninová omezení již zapracována do vyvěšených jízdních řádů. „Upozorňujeme cestující, že z důvodu příliš krátkého trvání prázdninového provozu nebudou v těchto dnech na zastávkách vyvěšovány prázdninové jízdní řády tramvajových a autobusových linek,“ uvedl mluvčí Filip Drápal ze společnosti Ropid, která dopravu v Praze organizuje. Veškeré jízdní řády budou zveřejněny na internetu na adrese http://portalpid.idos.cz a aktuální data bude obsahovat i vyhledávač spojení na adrese: http://pid.idos.cz. V sobotu 4. dubna bude provoz organizován podle sobotních jízdních řádů, v neděli 5. dubna se pojede podle nedělních jízdních řádů a na Velikonoční pondělí 6. dubna bude Pražská integrovaná doprava organizována také podle nedělních jízdních řádů. Zároveň v tento den proběhne zhruba v patnáct hodin otevření nových stanic metra na lince A.

Zdroj: Pražský patriot

Source:: http://www.praha21.cz/stranky/173-aktualita/4670-mhd-o-svatcich.html

Související příspěvky