Úvodní stránka 30 DOPORUČUJEME 30 Končí jeden z neodpudivějších byznysplánů, jak ze zemana udělat prezidenta České republiky. Je po všem, miloši, vráťo, jirko a marťo. Konečně!!! AKTUALIZACE
fb 2014: Miloš Zeman oslavil své 70. narozeniny v Řecku

Končí jeden z neodpudivějších byznysplánů, jak ze zemana udělat prezidenta České republiky. Je po všem, miloši, vráťo, jirko a marťo. Konečně!!! AKTUALIZACE

2018:

Není pochyb o tom, že šlo o jeden z nejlepších byznysplánů, který se tu od vzniku svobodného Česka zrodil. Vrátit bývalého premiéra, jenž si roky na vesnici v trepkách a s becherovkou užíval důchodu, zpět do vysoké politiky, se před více než pěti lety zdálo absurdní. Přesto byl projekt opětovné instalace Miloše Zemana do vrcholné politické funkce úspěšný. Díky touze po moci a vlivu nejen samotného politika, ale především lidí, kteří za něj tuhle hru rozehráli.

DOPORUČUJEME:
Miloš Zeman na Hradě jako nejlepší byznysplán. Muži, kteří stvořili prezidenta

2023:

Tento týden přinese velkou událost české polistopadové politiky: nadobro v ní skončí současný prezident Miloš Zeman.

Po své bohaté kariéře poslance, šéfa opozice, Sněmovny, vlády a pak také prezidenta a hrobaře ČSSD opustí hradní post a stane se z něj bývalá hlava státu.

Posledních deset let jeho kariéry v roli prezidenta bylo přinejmenším rozporuplných, Zeman jako hlava státu končí v zásadě zcela mimo jakoukoli silnou mocenskou pozici. Nejpozději od příchodu pandemie covidu se v podstatě ztratil z veřejného života a výrazně tratil i na důvěře mezi svými příznivci.

Ve čtvrtek 9. března 2023 jej definitivně vystřídá zvolený prezident Petr Pavel, který na společné schůzi Sněmovny a Senátu od 14 hodin složí předepsaný slib a stane se čtvrtým českým prezidentem.

Zdroj: Politická Pointa N ze dne 3. 3. 2023


Související:

Slušnost nám velí rozloučit se důstojně s končícím prezidentem.

Mužem, který kanalizoval českou politiku, stal se postupně z prezidenta ČSSD a KSČM prezidentem ANO, SPD, Číny, Ruska a Klubu českého pohraničí.

Z prezidenta „dolních deseti milionů“ prezidentem šmeliny, malé domů a pumpařů od Zlaté podkovy.

Už jen necelých pět let nás dělí od chvíle, kdy bude moci Miloš Zeman kandidovat na prezidenta.
Nemáte zač.

Jen dva dny před koncem svého druhého mandátu oznámil, že vetuje snížení mimořádné valorizace penzí ještě před jednáním Senátu a na dalších třicet let dopředu. Má k tomu prý analýzu od ústředního – pardon, ústavního – právníka Gerlocha. Prezident, který světu něco dal naposledy v létě 2013, kdy poprvé rozvrátil ústavní systém svévolným jmenováním Rusnokovy vlády, teď obráží potřeštěná média domnívající se, že z něj ještě něco vypadne. Aspoň na klikací titulek. Vypadlo toto:

Tak pa.

Zdroj:
Psí uši Roberta Maleckého z 5. 3. 2023 na HlídacíPes.org:
Sněmovní halucinace, zákon & pořádek na Žižkově a bye bye, Zeman!

 


Související:

https://www.stream.cz/stastne-pondeli/stastne-pondeli-vezeni-utek-nebo-urad-prace-vime-co-ceka-mynare-ci-ovcacka-64566803

 

 

Související:

Reportéři ČT, 6. března 2023 ZDE.

 

 

Související:

https://www.irozhlas.cz/zpravy-tag/milos-zeman

https://search.seznam.cz/?q=zeman&sourceid=zpravy&thru=sug&ribbon=zpravy

https://neovlivni.cz/tag/milos-zeman/

https://hn.cz/tagy/Zeman-Milos-3663

 

Související z posledního zemanova dne, 8. 3. 2023:


Proč nerozšvihat i Českou národní banku? Zemanovi se jeho „poslední rána“ opravdu povedla

a

 

Náhledový obrázek zdroj: fb zeman milos
Obrázky v textu zdroj: video Šťastné pondělí 6. 3. 2023

 


V Otevřených novinách sledujte štítek zeman, neboli

„Soudruh Miloš Zeman je bezedné dno české politiky a voličů bez paměti“.

 

zeman 2013_Kryštof Hošek

„Vařila myšička kašičku (aneb to jsme si to zavařili a vítěz nás pěkně vypekl)“ autor Kryštof Hošek 2013. Zdroj: fb VR

 

Autor plastiky Kryštof Hošek tímto kontroverzním dílem chce poukázat na průběh a výsledek první přímé volby prezidenta. Socha nese příznačný název „Vařila myšička kašičku (aneb to jsme si to zavařili a vítěz nás pěkně vypekl)“. Socha byla poprvé byla k vidění na výtvarném veletrhu Art Prague, poté si ji bmohli prohlédnout návštěvníci výstavy „Kdo lže, krade… aneb jak zvítězit nad lží a nenávistí?“.
Zdroj textu: deník.cz, 24. 4. 2013 zde.

 

 

Předchozí k tématu v ON:

Prastaré hodnoty skutečné politiky jsou důstojnost a stud. Po dvaceti letech s klausem a zemanem na Pražskem hradě jsme na to zapomněli

 

 

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Praha pomáhá městským částem zavádět „školní ulice“ jako vítané projekty pro zvýšení bezpečnost školáků

V září letošního roku přibude v Praze několik školních ulic. Projekt školní ulice upravuje na krátký čas průjezd automobilů vybranými ulicemi a dovoluje dětem bezpečně dojít do svých tříd. Spolupráce ...