Klub na obranu demokacie: kniha „V zemi babišismu a buranokracie“

Dovolujeme si Vás informovat o nové knize publicisty a předsedy Klubu na obranu demokracie Bohumila Doležala s názvem V zemi babišismu a buranokracie.

Vydávají ji spolek Free Czech Media a deník FORUM 24. Jak název napovídá, kniha mapuje sedmileté období nevídaného úpadku české politiky, zejména důsledky prezidentství Miloše Zemana a ovládnutí politické scény miliardářem Andrejem Babišem.

Autor se ovšem kriticky věnuje i dalším aktérům českého politického života a ukazuje na hluboké příčiny současné krize.
Kniha má proto podtitul „Rozvrat české demokratické politiky v letech 2013–2020“.
Jedná se o soubor textů, které vycházely zejména v deníku FORUM 24, ale také v Echu24 nebo v týdeníku Reflex.

Knihu si můžete objednat na e-shopu FORUM nebo na stránkách Kosmas.cz. Najdete ji také v knihkupectvích.

Křest knížky Bohumila Doležala „V zemi babišismu a buranokracie“ se uskutečnil ve středu 12. srpna v zahradě restaurace Rest. v Praze – Podolí. Více informací najdete zde.

Klub na obranu demokracie, 15.8.2020

Knihu lze u nás na e-shopu dále objednávat, e-kniha je k dispozici stále a v přípravě je také audiokniha. V zemi babišismu a buranokracie je druhou publikací z edice vydávané spolkem Free Czech Media. Tou první byl titul Obrana před Babišem, rozhovor s Pavlem Šafrem o médiích, politice a společnosti po roce 1990 až dodnes. Bonusová kapitola nese název Jak z toho ven. Nyní je v prodeji rozšířené vydání (ZDE) a připravuje se druhý dotisk, e-kniha i audiokniha.

Dotisk knihy V zemi babišismu a buranokracie Bohumila Doležala bude v září – info ZDE.

Zdroj: Forum24

Související příspěvky