Úvodní stránka 30 ZPRÁVY 30 Aktuality 30 Klánovice se staly Skokanem roku v soutěži Zlatý erb 2022. Gratulujeme!

Klánovice se staly Skokanem roku v soutěži Zlatý erb 2022. Gratulujeme!

Do 19. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky měst a obcí se v hlavním městě zapojilo celkem 22 webových stránek městských částí.

Mezi obcemi, respektive malými městskými částmi, letos zvítězila Praha–Kunratice před radnicemi Praha–Satalice a Praha–Lysolaje. V kategorii “město“ byly potom mezi velkými městskými částmi nejúspěšnější Praha 2 a Praha 7. Na nimi se umístila Praha 8 a Praha 12.

Klánovice dostaly cenu Skokan roku v soutěži Zlatý erb za nejlepší webové stránky!
Jak se vám líbí – www.praha-klanovice.cz?

 

 

Výsledky soutěže Zlatý erb 2022 za kraj hlavní město Praha byly vyhlášeny v úterý 26. dubna 2022 v primátorské rezidenci.

Celkové výsledky soutěže jsou zveřejněny zde.

 

 

Zdroj: praha.eu, MČ Praha-Klánovice

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Případ Bečva se vrací k došetření. Soud chce doplnit to, co chtěli přírodovědci, rybáři a neziskovky už před dvěma lety…

Při pátku 13. května 2022 vám přinášíme novinky ve vyšetřování otravy na Bečvě V pondělí 9. května 2022 Okresní soud ve Vsetíně vrátil případ k došetření. V něm soudkyně Ludmila ...