Úvodní stránka 30 OBČANSKÁ SPOLEČNOST 30 Kampus Hybernská otvírá Cirkulární hub. Pozvání na zahajující konferenci ve čtvrtek 14. září 2022

Kampus Hybernská otvírá Cirkulární hub. Pozvání na zahajující konferenci ve čtvrtek 14. září 2022

Konferencí nazvanou Městská architektura: Udržitelná a cirkulární otevírá Kampus Hybernská za spolupráce Magistrátu hl. m. Prahy nový Cirkulární hub.
Ten propojí veřejnost s odborníky na cirkulární ekonomiku.

První z tematických konferencí, která se v Cirkulárním hubu uskuteční, se bude týkat zohlednění principů udržitelnosti a cirkularity v architektuře.

Konference Městská architektura: Udržitelná a cirkulární pod záštitou Jana Chabra, radního hl. m. Prahy pro správu majetku, a Josefiny Lindblomové z Generálního ředitelství pro životní prostředí Evropské komise, bude zahájena ve středu 14. září 2022 ve 13.00 hodin. Odborným garantem konference je INCIEN, který téma cirkularity do českého prostředí přináší bezmála osm let.

Hosté se mohou registrovat přes GoOut.
Pro online stream je registrace otevřená zde.

Konference Městská architektura: udržitelná a cirkulární, Kampus Hybernská

 

Celá TZ pražského primátora Zdeňka Hřiba ze 13. 9. 2022 na praha.eu ZDE.

Podrobnosti o uživateli Zita Kazdová

MUDr. Zita Kazdová dobrovolnice v neziskovém sektoru, původní povolání stomatolog Přemýšlejme globálně, čiňme se lokálně – naše okolí i svět zázračně prokouknou!

Odeslat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Babiš, mafiánských vazeb a vztahů

Babišovo „zaklekávání“ na živnostníky udělalo ze státu nepřítele. A není se čemu divit…

“Konec neskutečné buzerace státu po 7 letech. Dnes to skončilo. Vyhráli jsme. 7 let strachu, beznaděje, utracených peněz za advokáty. To je dýl, než trvala druhá světová válka. Zničené nervy, ...