Ne všechno funguje ... Víme o tom a pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Ještě jedna informace k výlukám na železnici Praha – Úvaly

Předáváme vám další informace:Během letních prázdnin proběhnou práce na modernizaci traťového úseku Praha-Běchovice – Úvaly, které povedou k významnému omezení provozu osobních vlaků na lince S1.
Z toho důvodu bude na trati 011 Praha – Kolín omezen provoz vlaků končících v Úvalech, které budou zkráceny pouze do úseku Praha Masarykovo nádraží – Praha-Běchovice a ve směru do Prahy budou některé tyto vlaky vedeny v mírně upravených časových polohách.
Naopak jízdní řád osobních vlaků Praha – Český Brod – Kolín se vrací do pravidelného stavu. Obdobně podle pravidelného stavu budou provozovány osobní vlaky na linkách S11 Pečky – Kouřim a S12 Poříčany – Nymburk. Ve změněných časových polohách však nadále pojedou spěšné vlaky Praha – Kolín/Nymburk.
Zvláštní pozornost budou muset během letních prázdnin dávat cestující v Klánovicích, kde v některých dnech budou všechny osobní vlaky (v obou směrech) vedeny pouze z jednoho nástupiště. Bude se tak dít v období práce sanačního stroje, kdy nebude možné využívat provizorní nástupiště u prostřední koleje (po ní budou moci být vedeny pouze vlaky, které Klánovicemi projíždějí). V Úvalech bude do 17. 8. 2015 nadále pokračovat provoz pouze u nového ostrovního nástupiště, naopak od 18. 8. 2015 (po ukončení opravy viaduktu) by měly být používány pouze koleje před výpravní budovou. Nový výlukový jízdní řád trati 011 bude platit od 1. 7. pravděpodobně až do konce srpna, vyjma období 25. 7. – 7. 8., kdy bude vydán další výlukový jízdní řád. V tomto období budou probíhat práce sanačního stroje na prostřední koleji, což si vyžádá souběžnou výluku dvou traťových kolejí a tedy pouze jednokolejný provoz v úseku mezi Blatovem a Úvaly.

Zdroj: Pražský patriot

Source:: http://www.praha21.cz/aktuality/5232-jeste-jedna-informace-k-vylukam-na-zeleznici-praha-uvaly

Související příspěvky